Binance Smart Chain'e Yeni Fon

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Cryptography: Bir bilginin istenmeyen kişiler tarafından erişilmesini engelleyebilmek için kullanılan şifreleme tekniğidir. Kriptografi, kripto para işlemlerinde, gizliliği, güvenliği ve doğruluğu sağlar.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037292
  • 0.00000000  
  • #1
Bir çoğunuzun takip ettiği üzere bir süredir Binance borsası üzerinde Launchpool ve Launchpad adı altında Binance tarafından bir takım kripto paralar piyasaya sürüldü. Binance Ceo'su CZ tarafından yapılan bu işlemlerin BNB fiyatını yukarı yönlü baskı altına almak olduğu gerçeği herkes tarafından bilinmektedir.

13 Ekim 2020 tarihinde Binance resmi sitesinde yapılan açıklamada Binance Smart Chain hızlandırmasına 10 milyon dolar ayrıldığı açıklandı. Bu fon BSC'nin geliştirilmesine katkı sağlayan herkesi ödüllendirmek maksadıyla kullanılacak. Kişiler projeleriyle bu fona katılıp katılmamaya tamamen kendileri karar verecekler.

BSC eylül ayında faaliyetlerine başladı ve bu süreden günümüze kadar 10 projenin başarıyla piyasaya sürülmesini sağladı. Her ne kadar bu işlemler BNB fiyatını tetikleyerek yükseltme çalışması gibi görülse de sonuca bakıldığında, BNB'nin değerlenme oranıyla ödüllendirme oranı karşılaştırıldığında; projelerin BNB'nin kısa süreli fiyat artışlarının yanında kullanıcıları ciddi anlamda ödüllendirdiği görülmektedir.

BSC aylık olarak bu likidite miktarını da artıracak ve daha fazla projenin dahil olabilmesine imkan sağlayacaktır.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00000564 Bitcoin verilmiştir

Üst