Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Telegram Botu

Öncelikle belirtmek isterim ki bu anlatacağım botta herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor ve ben bu botu sizlerle paylaşarak bot üzerinden herhangi bir kazanç elde etmiyorum.

Botu kullanabilmek için Telegram uygulamasına üyeliğinizi olması gerekmektedir. Üyelik işlemini IOS ya da Android platformdan indirdiğiniz Telegram uygulaması ile ya da masaüstü sitesinden sağlayabilirsiniz.

Gelelim botumuza. Botumuzun adı CoinSonar. Üye olduktan sonra Telegram'a giriş yapıyoruz. Daha sonrasında aşağıdaki linke tıklayarak bota katılıyoruz.

Bu botun özelliği Binance üzerinden yapılan yüklü alım ve satımları takip etmesi. Bu alım satım işleminin toplam işlemlerin ne kadarına tekabül ettiğini de ayrıca belirtiyor. Elbette tam bir kriter değildir. Örneğin 100 btc lik bir alım gerçekleşti ama hemen peşine 0.1 btc lik küçük küçük satışlar başladı. 100 btc için uyarı gelir ama 0.1 btcler için uyarı almazsınız. Bunun gibi durumlar r için dikkatli olun. Ama fark etmediğiniz bir yükselişi fark etmenizi sağlayabilir. Altında da ayrıca çeşitli kriterlere göre belirlenmiş 1 den 10 a kadar scorlaması var bu işlemin. Onu da dikkate alın 3 ün üzerindekileri incelemenizi özellikle tavsiye ederim.

Screenshot_20201023_122742_org.telegram.messenger.jpg

Son olarak bot gün içinde, özellikle piyasanın hareketli olduğu zamanlarda yeni mesajlar atıyor. Bu da sürekli nirdirim gelmesi demek. Sessize almak isteyebilirsiniz. Sadece takip edeceğiniz zamanlarda sesini açarsınız gibi. Tabi ki size kalmış. Umarım faydası dokunur. Bol kazançlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri