Binance Telegram Botu

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Token: Belirli bir platformda belirli bir amaç için üretilen ve dağıtılan bir varlığı temsil eden araç veya değerlerdir. Ethereum’un akıllı kontratlarında üretilen projeler örnek olarak verilebilir. ICO’lara yatırım yapanlara karşılık olarak dağıtılır ve sadece üretildikleri yapı üzerinde kullanılabilirler. Bu yönüyle koinlerden ayrılırlar.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037294
  • 0.00000001  
  • #1
Öncelikle belirtmek isterim ki bu anlatacağım botta herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor ve ben bu botu sizlerle paylaşarak bot üzerinden herhangi bir kazanç elde etmiyorum.

Botu kullanabilmek için Telegram uygulamasına üyeliğinizi olması gerekmektedir. Üyelik işlemini IOS ya da Android platformdan indirdiğiniz Telegram uygulaması ile ya da masaüstü sitesinden sağlayabilirsiniz.

Gelelim botumuza. Botumuzun adı CoinSonar. Üye olduktan sonra Telegram'a giriş yapıyoruz. Daha sonrasında aşağıdaki linke tıklayarak bota katılıyoruz.


Bu botun özelliği Binance üzerinden yapılan yüklü alım ve satımları takip etmesi. Bu alım satım işleminin toplam işlemlerin ne kadarına tekabül ettiğini de ayrıca belirtiyor. Elbette tam bir kriter değildir. Örneğin 100 btc lik bir alım gerçekleşti ama hemen peşine 0.1 btc lik küçük küçük satışlar başladı. 100 btc için uyarı gelir ama 0.1 btcler için uyarı almazsınız. Bunun gibi durumlar r için dikkatli olun. Ama fark etmediğiniz bir yükselişi fark etmenizi sağlayabilir. Altında da ayrıca çeşitli kriterlere göre belirlenmiş 1 den 10 a kadar scorlaması var bu işlemin. Onu da dikkate alın 3 ün üzerindekileri incelemenizi özellikle tavsiye ederim.

Screenshot_20201023_122742_org.telegram.messenger.jpg


Son olarak bot gün içinde, özellikle piyasanın hareketli olduğu zamanlarda yeni mesajlar atıyor. Bu da sürekli nirdirim gelmesi demek. Sessize almak isteyebilirsiniz. Sadece takip edeceğiniz zamanlarda sesini açarsınız gibi. Tabi ki size kalmış. Umarım faydası dokunur. Bol kazançlar.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00001212 Bitcoin verilmiştir

Üst