Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance TR - Yeni Eklenen Öğren Kazan Sekmesi ile Satoshi Kazanma Fırsatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gece 12de güncelleniyor ben dün 23:55 gibi yapmış almıştım 100lük olanları ama diğer görevi tamamlayınca kalmadı demişti. Sanırım 250likler sınırlı.
100'lükler de sınırlı ben bugün ilk kez deneyip alamadım hocam.

Çok fazla talep gördüğü için ya kaldırırlar ya da bu şekil havuz sistemiyle(sınırlı) devam edilebilir, böyle olacağını bilseydim ilk gün hepsini yapardım istediğim zaman alabilirim diye rahattım. Bu gün 0 kazanç geç kalmışım öğrenmiş olduk :)

https://www.trbinance.com

BinanceTR yeni eklenen özellik sayesinde satoshi kazanabiliyoruz. Her gün Öğren ve Kazan! sekmesinde bizlere günlük görevler veriliyor, bu görevleri yaptığımızda kazanacağımız satoshi miktarı görevin yanında yazmaktadır. Her gün farklı görevler ile bu şekilde BTC kazanabilirsiniz. Bazı görevlerde hiç bir şey yapmanıza gerek yok örnek olarak 100 satoshi aldığım görevde sadece öğretici bir bilgilendirme blogu vardı 1dakika o sayfada bulunmanız yeterliydi, bunu yaparak 100 satoshi kazanmış oldum. Bunun gibi diğer görevleri yaparak 900 satoshi gibi bir miktar kazanabilirsiniz bu miktar görevlere göre değişkenlik gösterecektir elbette.
  • Günlük görevler (her gün 00.00 TSİ) içinde yenilenecek
  • Yeni görevler tanımlandığında, öncekilerin süresi otomatik olarak dolar.
  • Görevler ancak sayfayı ziyaret ettikten sonra etkinleştirilecektir!

Binance ve Binance TR Hesabı Oluşturmak İçin Aşağıdaki Linklerden Kayıt Olabilirsiniz
Binance: https://www.binance.com
Binance TR: https://www.trbinance.com

Günlük Görevler nelerdir?
Günlük Görevler sadece Binance TR kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış eğitici görevlerdir. Günlük görevleri yaptıktan sonra Bitcoin ile ödüllendirilebilirsiniz!

İki tür Günlük Görev vardır: Öğrenme Görevleri ve Aksiyon Görevleri. Öğrenme Görevleri belirli bir sürede eğitici blogları okumanızı gerektirirken Aksiyon Görevleri bir yatırma, çekme, ticaret, vs. işlemini bitirmenizi gerektirir.

Ödülümü nasıl alabilirim?
Bir Görevi tamamladıktan sonra Görevin adının yanında bir “Al” düğmesi göreceksiniz. Düğmeye tıkladığınızda ödülünüz otomatik olarak Binance TR hesabınıza yatırılacaktır. Ancak aynı anda birden fazla sayfa açarsanız sadece son sayfa için BTC alırsınız. Bu sebeple aynı anda sadece bir görev tamamladığınızdan emin olun.

Hergün bedava Bitcoin kazanabilir miyim?
Elbette! Her gün Binance TR üzerinde oturum açıp bu sayfaya gelin ve beş Günlük Göreve kadar alın. Tüm görevlerinizi tamamladığınızda sonraki gün geri dönün, Görevleriniz yenilenmiş olacaktır.

Ödüllerim neden gelmedi?
Ödüllerinizin size ulaşmamasının birkaç sebebi olabilir:
1- Binance TR üzerinde kimlik doğrulamanızı (KYC) tamamlamamış olabilirsiniz.
2- Blog sayfasını çok erken kapatmış olabilirsiniz.
3- Aynı anda birden fazla blog sayfası açmış olabilirsiniz, bu durumda sadece bir tanesinden ödül verilir.
4- Ödülü almadan sayfayı yenilemiş olabilirsiniz.
5- Blogları okurken Günlük Görevler sayfasından çıkmış olabilirsiniz.
6- Aksiyon Görevlerini etkinleştirmeden tamamlamış olabilirsiniz. Görevler ancak siz sayfayı ziyaret ettikten sonra etkinleşir!
7- Günlük ödül havuzu tükenmiş olabilir. Görevleri yarın erkenden tamamlayın!

Dipnot (Binance hesabı olmayanlar): Eğer binance tr hesabınız yoksa ileride herhangi bir sorunla karşılaşmamak için öncelikle binance global hesabı oluşturun ardından, binance global hesabınızla binance tr hesabı oluşturun böylelikle hem 2 kez kyc doğrulaması yapmanız gerekmez hem de hesap eşleştirirken sorun yaşamazsınız. Bu konuda yardıma ihtiyacı olan olursa yardımcı olurum bol kazançlar.

aaa bunu yeni öğrendim söylediğiniz için teşekkürler

Kripto para yatırma harici hepsini yaptım. İsteyen varsa tamamlayalım. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri