Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance TR - Yeni Eklenen Öğren Kazan Sekmesi ile Satoshi Kazanma Fırsatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada yatırım tavsiyesi gibi görünmesin ama TronLink'e TRX attığınızda bir adrese ilk gönderiminizden 1 TRX kesiyor sonra kesmiyor. Minimum TRX yatırma tutarı 1 miydi hatırlamıyorum ama bu görev geldiğinde 1 1 atabilirsiniz minimum tutara dikkat ederek. 2 liraya aylık akbil :) Ben atmadım elimde boşta hiç yoktu, yapmaya da üşendim ama denenebilir duruyor :)

Bu arada yatırım tavsiyesi gibi görünmesin ama TronLink'e TRX attığınızda bir adrese ilk gönderiminizden 1 TRX kesiyor sonra kesmiyor. Minimum TRX yatırma tutarı 1 miydi hatırlamıyorum ama bu görev geldiğinde 1 1 atabilirsiniz minimum tutara dikkat ederek. 2 liraya aylık akbil :) Ben atmadım elimde boşta hiç yoktu, yapmaya da üşendim ama denenebilir duruyor :)
min 2 trx yatırılıyor 1 trx ağ ücreti ek bilgi :)

min 2 trx yatırılıyor 1 trx ağ ücreti ek bilgi :)
Hocam şimdi yukarıdakini tekrar özetleyeyim. Binance üzerinden 30 kadar TRX aktarırsanız TronLink'e aktarırken 1 ödersiniz o el mahkum, TronLink'ten de herhangi bir adrese ilk gönderiminizde 1 TRX ücret ödersiniz. Sonrasında bant genişliği bitene kadar ücretsiz. Ben hep TronLinke taşırım paramı böleceğim zamanlarda.

Hocam şimdi yukarıdakini tekrar özetleyeyim. Binance üzerinden 30 kadar TRX aktarırsanız TronLink'e aktarırken 1 ödersiniz o el mahkum, TronLink'ten de herhangi bir adrese ilk gönderiminizde 1 TRX ücret ödersiniz. Sonrasında bant genişliği bitene kadar ücretsiz. Ben hep TronLinke taşırım paramı böleceğim zamanlarda.
Ben sadece binance için ek bilgi olarak söylemiştim hocam binance'a min 2 trx işlem yapılıyor, ağ ücretide 1 trx. Anlattığınız yöntem tam bu görev için biçilmiş kaftan olmuş :) 10 TL yatırma görevi için komisyonsuz yatırma yöntemi bilen varsa iyi olur. 60 krş komisyon veriyoruz aldığımız 250 satoshi önemi kalmıyor :)

slm bu özellik kaldırıldı mı? yoksa havuz bitince link mi kayboluyor? son iki üç gündür alamıyorum
Büyük ihtimal kaldırıldı geri getirilir mi bilmiyorum, ilk 1-2 gün güzeldi sonra 10-15 dakika da ödül havuzu bitmeye başlayınca hakkından gelemediler bu yüzden etkinliği bitirdiler sanırım :(

Her gün öğren ve kazan sekmesi tekrar aktif arkadaşlar hızlı davranıp ödüller sıfırlandığında toplamalısınız.

Binance Tr'de satoshi ödülü mantıklı ama işlemleri bazem yapamıyor. Özellikle bu son günlerde çok sorunlar yaşıyorum, bunun sebebini henüz anlamış değilim. Ama düzeleceğine inanıyorum. Ytd.

Gece 00:10'da girdim iki ödülü aldım üçüncüsünde havuz tükendi. Havuzdaki BTC miktarı çok düşük tutulmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri