Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance üye olma ve yükleme yapma

hk0nline

Uzman Çavuş
sakın papara ile para yükleyip %1 komisyon vermeyin. binance tr hesabı açın. binance hesabı ile ikisini eşleştirin.

herhangi bir bankadan binance tr hesabınıza tl yükleyin. isteğe göre tl veya usd'ye çevirip ( busd - usdt) global binance hesabına gönderin. cüzdan kısmından transfer diye seçenek var.

mutlaka referans linkiyle kayıt olun ancak %10 size, %10 referans veren kişiye şekilde düzenlenmiş ref linki ile kayıt olun. ayrıca hesabında 500bnb ( şu an yaklaşık 275bin dolar) olmayan biri size %10dan fazla komisyon veremez. ben veriyorum diyenler çoğunlukla doğru değildir.

size tavsiyem buradaki referans yerine reelde görüştüğünüz birinden referans almanız. zaten kullanan sayısı kullanmayan sayısını geçti.

zaten üye olmayan yoktur ama öyle biri var ise dm atarak referansım ile üye olabilir.

siyem buradaki referans yerine reelde görüştüğünüz birinden referans almanız. zaten kullanan sayısı kullanmayan sayısını geçti.
sakın papara ile para yükleyip %1 komisyon vermeyin. binance tr hesabı açın. binance hesabı ile ikisini eşleştirin.

herhangi bir bankadan binance tr hesabınıza tl yükleyin. isteğe göre tl veya usd'ye çevirip ( busd - usdt) global binance hesabına gönderin. cüzdan kısmından transfer diye seçenek var.

mutlaka referans linkiyle kayıt olun ancak %10 size, %10 referans veren kişiye şekilde düzenlenmiş ref linki ile kayıt olun. ayrıca hesabında 500bnb ( şu an yaklaşık 275bin dolar) olmayan biri size %10dan fazla komisyon veremez. ben veriyorum diyenler çoğunlukla doğru değildir.

size tavsiyem buradaki referans yerine reelde görüştüğünüz birinden referans almanız. zaten kullanan sayısı kullanmayan sayısını geçti.

zaten üye olmayan yoktur ama öyle biri var ise dm atarak referansım ile üye olabilir.
Herhangi bir yatırım sitesine girdiğimizde referans kodu paylaşıp %10 verdiğini savunanlara acıyorum artık hocam :)
hesabında 500 bnb olan adamlar her forumda referans kovalıyor falan :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,738
Son üye
Berat28
Geri