Binance Uganda Kapanıyor

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • SHA-256: Bitcoin işlemlerinde kullanılan bu protokol sayısal imza standardında kullanılmak üzere tasarlanmış bir şifreleme algoritmasıdır. Algoritmaların hızlı çalışması için verinin kendisi değil özeti imzalanır.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037294
  • 0.00000000  
  • #1
binance uganda.jpg


Binance'nin Afrika'daki ilk itibari parayla alım satıma izin veren borsası Binance Uganda kapanıyor. Binance yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre 11 Kasım 2020 tarihi itibariyle tüm alım satım işlemleri durdurulacak ve al sat pozisyonlarının tamamı iptal edilecek. 28 Kasım'dan itibaren ise artık kullanıcı girişi mümkün olmayacak.

Binance Uganda üzerinden Uganda şilini (UGX) ile işlem yapılmaya olanak tanınıyordu. Binance'nin ana sitesi Binance.com üzerinden Uganda şilini ile işlem yapılabildiğini belirten açıklamada, Binance'nin Ugandalıların güvenilir kripto para ticareti yapmasını desteklediğinin altı çizildi.

Bu karar her ne kadar Binance yetkililerinin Uganda yetkilileriyle sorun yaşamaya başladığı söylentisine yol açsa da, bu kararın tamamen ticari bir karar olduğu belirtiliyor. Binance'nin açtığı şubeleri tek bir çatı altında toplama çabası biliniyor. Binance bilindiği üzere ülke ve bölgelere özel şubelerini bir bir kapatarak hepsini Binance.com çatısı altında topluyor. Buna rağmen Türkiye şubesini neden açtığı ise merak konusu.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00001360 Bitcoin verilmiştir

Üst