Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance ve Huobi'den Waves Airdrop'u: NSBT Token

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bonarous

Korgeneral
1612555929542.png

Dün, Huobi ve Binance, Twitter adreslerinden yeni bir airdrop yapacaklarını duyurdular. İki borsada cüzdanlarında Waves tutan kullanıcılar airdrop ile NSBT Token sahibi olacaklar.

Toplamda 10.000 adet NSBT Token dağıtılacak. Bu tokenlerin yarısı Binance'ten, yarısı Huobi'den dağıtılacak. Tam olarak belirtilmese de kişi başına dağıtılacak miktar cüzdanlarda tutulan toplam Waves miktarına göre belirlenecek. Airdroptan faydalanmak için cüzdanda minimum 10 Waves olması gerekecek. Dağıtım ise 10 Şubat 2021 tarihinde yapılacak.

Neutrino Token
Neutino (NSBT) Token, halihazırda Gate.io, Waves Exchange ve Tidex borsalarında işlem görüyor. $ 15,15 fiyatından işlem gören coin, airdrop haberiyle birlikte %11,41 yükselme yaşadı. Aynı şekilde Waves de %16,52 yükselerek $8,49 seviyesine ulaştı.

XRP ve Flare'in yaptığı Spark airdropunda olduğu gibi BTC'de ani ve orta & büyük çaplı düşüş yaşanmadığı sürece Waves'te 10 Şubat tarihine kadar yükselişin devam edeceğini düşünüyorum. Böyle tarihi belli olan ve borsalarda listelenen coinlerin airdroplarında genellikle airdrop tarihine kadar yükseliş oluyor, airdrop gerçekleştikten sonra da güzel bir dump oluyor. :) Yarın yakalayabilirsem bir miktar Waves alacağım.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanı ve feragatname imzamda yer almaktadır.

Ben girmeyi düşünmüyorum ama girecek olsam Huobiden girerdim. Aynı miktarda pastadan pay alınacaksa ve huobi bu pastanın yarısına sahipse, orada katılımın daha az olacağını düşünüyorum. Müşteri potansiyeli ve popülerlik açısından....

Ben girmeyi düşünmüyorum ama girecek olsam Huobiden girerdim. Aynı miktarda pastadan pay alınacaksa ve huobi bu pastanın yarısına sahipse, orada katılımın daha az olacağını düşünüyorum. Müşteri potansiyeli ve popülerlik açısından....
Aynen öyle hocam. Binance'te Waves'i olanlar Huobi'de olanlardan 3 kat daha fazladır muhtemelen.

Bu arada Waves $ 7,96'ya düşmüş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri