Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BinanceSmart Chain Cüzdanı | Rehber

Merhabalar herkese bilindiği üzere B:inance kendi ağı olan bir smartchain bep 20 ağı var ve metamask , trust wallet gibi cüzdanlar dışında artık kendi cüzdan uygulaması bu gün nasıl kurulur ve nasıl kullanılır onu göstereceğim.

Öncelikle buradan cüzdanı kurmanız gerekiyor .
Kurduktan sonra eklenti üzerine tıklıyoruz
Böyle bir ekran çıkacaktır .
Screenshot_1.png

Cüzdanım yok ifadesine basıp yeni bir cüzdan oluşturuyoruz .
Screenshot_2.png

En az 8 ifade , 1 büyük harf , 1 Rakam , 1 adet sembol ile şifreyi oluşturuyoruz .
Şifremizi oluşturduktan sonra size 12 kelime verecektir , bu kelimeleri sakın kaybetmeyin :)

Cüzdan kurulumu bitmiştir , altını çizdiğim yer sizin cüzdan adresinizdir .

Screenshot_3.png

İyi forumlar

binance smart chain kurulumunda 12 şifreyi almadık , bsc hesabında bu şifreler olmadan kurtarma ihtimalimiz var mı ? yeniden şifre oluşturabiliyormuyuz ? yada baska bir mail hesabı ile bsc kurup , binance global hesabına bağlayabilirmiyiz ?

binance smart chain kurulumunda 12 şifreyi almadık , bsc hesabında bu şifreler olmadan kurtarma ihtimalimiz var mı ? yeniden şifre oluşturabiliyormuyuz ? yada baska bir mail hesabı ile bsc kurup , binance global hesabına bağlayabilirmiyiz ?
Maalesef herhangi bir cüzdanı o kelimeler olmadan kurtarma ihtimali yok.

Cüzdanların karşılaşabileceğiniz en büyük sorunu da bu maalesef. Ama düz mantık düşünürsek olması gereken en önemli şey de bu. Yoksa klasik mailime at bu kelimeleri dersek bi esprisi kalmaz gibi.

Hocam ben de bilmediğim için sizi bekledim ama Binance üzerinden yardım açarsanız çok net çözüm alacağınızı düşünüyorum. Mantıken olması gerekiyor ama siz gene de bi sorun.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,229
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri