Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BinanceSmart Chain Cüzdanı | Rehber

Paylaşımınız için teşekkürler. Bu cüzdanın minimum yatırma tutarının 0.1 BNB olması ve fee ücretlerinin sadece BNB ile yapıldığı ile alakalı bir durum fark etmiştim. Kullanacak arkadaşların bilgisi olsun, problem yaşamasınlar.

Hocam; bu walletın mobil uygulaması, neden yok veya var ben mi bulamıyorum. Mobilde kullanmak için illaki trust wallet,metamask, c98 wallet indirip, oradan ağ eklemek mi gerekiyor.
Ağ ekleme yaptığımız zaman transfer onay süresi bsc kadar mı oluyor daha mı yavaş.

Hocam; bu walletın mobil uygulaması, neden yok veya var ben mi bulamıyorum. Mobilde kullanmak için illaki trust wallet,metamask, c98 wallet indirip, oradan ağ eklemek mi gerekiyor.
Ağ ekleme yaptığımız zaman transfer onay süresi bsc kadar mı oluyor daha mı yavaş.
Ağ eklediğiniz zaman transfer süreleri uzamaz hocam aynıdır metamask , vs kullanmak daha sağlıklı çünkü birden fazla ağı destekleyen cüzdan oluyorlar

Bsc wallet adresime, bir yerlerden token, nft falan geliyor fakat bunlarla bir işlem yapamıyorum. Sebebi nedir? Bunlar nedir acaba öylece dursunlar bir gün değerlenecekler mi??

Bsc wallet adresime, bir yerlerden token, nft falan geliyor fakat bunlarla bir işlem yapamıyorum. Sebebi nedir? Bunlar nedir acaba öylece dursunlar bir gün değerlenecekler mi??
Bazı cüzdanlara geliyor. Metamask'e de BSC ağına token yolluyorlar, TronLink Pro cüzdanına da kullandıkça garip garip tokenlar geliyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,731
Son üye
kenanx
Geri