Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BinanceTR açılışa özel 100 bin TL değerinde SXP

• Konbuyu başlatan 1925batmazbugunes
  • Başlangıç tarihi
1

1925batmazbugunes

Misafir
tr wide.png

Dünyanın Lider Kripto Borsası Binance borsasının Türkiye kolu olan Türkiye'deki bankalardan para alıp gönderebileceğiniz Binance TR açıldı. TL ile yapılan işlemlerde 0 komisyon. %10 Komisyon İndirim ile Kayıt Olmak İçin: https://www.trbinance.com/account/signup?ref=Y3Y85TCK

Tüm bankalardan Türk Lirası yatırma ve çekme işlemlerinizi yapabilir ve Kripto Para satın alabilirsiniz. Ayrıca çekiliş ile 100 bin TL değerinde SXP dağıtılacak. Etkinlik 26 Ekim 2020'ye kadar sürecek.

@Vonzarovich

Emin olmak istediğim için yine de sormak istedim..
Binance borsasını zaten aktif olarak kullanıyorum . Ama binancetr de işlem yapmak için sanırım ayrı bir hesap gerekli .Ve istersek ayrı ayrı kullanabiliriz. Doğru mudur ?

Gönderide bu airdrop etkinliğinin 26 ekim 2020'ye kadar süreceği yazıyor. Etkinlik bitti mi, yoksa devam ediyor mu? Yakın zaman içinde farklı platformlarda reklamını gördüm bu etkinliğin. Henüz bitmemiş olması lazım. Tabii ben yanlış hatırlıyor da olabilirim. Bu gönderiyi okuyan arkadaşların yanlış bir fikre kapılmasını istemediğim için belirtme gereği duydum. Belki de gönderideki tarih hatalıdır.

Gönderide bu airdrop etkinliğinin 26 ekim 2020'ye kadar süreceği yazıyor. Etkinlik bitti mi, yoksa devam ediyor mu? Yakın zaman içinde farklı platformlarda reklamını gördüm bu etkinliğin. Henüz bitmemiş olması lazım. Tabii ben yanlış hatırlıyor da olabilirim. Bu gönderiyi okuyan arkadaşların yanlış bir fikre kapılmasını istemediğim için belirtme gereği duydum. Belki de gönderideki tarih hatalıdır.
Bu etkinlik bitti. şimdi AVAX etkinliği var. Airdroplar bölümünde bulabilirsiniz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri