Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

bir sorum var

"ABD hükümeti Bitcoin'i Engelliyor mu?" şeklinde bir başlık açtım. Yazımı gönderdim ancak onaylanması zaman aldı. Benim yazım onay beklerken başka bir arkadaş aynı konuda bir başlık açmış. Bu bir haber ile ilgiliydi. Haberi aynı siteden okumuşuz sanırım. Yanlış anlaşılmasın o arkadaşı şikayet etmiyorum. Yazım geç onaylandı. Onun yazısı ise erken. Ya da ben yazdığım esnada o zaten bitirmek üzereydi yazısını. Dolayısıyle onun yazısı benden önce yayınlandı ve ben aynı konuda başlık açarak kural ihlali yapmış gibi oldum. Bu durumda ne olacak?

Rahat olun onay mekanizması görecektir veya görmüştür. Bana ait yazı saat 21.16 sizin yazınız saat 21.30 itibariyle onaya gönderilmiş. Onaya tabi olduğu için olur bu gibi durumlar. Bir sorun oluşturmaz.
Böyle durumlarda bu şekilde konu açmanıza gerek yok, her konunun altında rapor yazan kısım mevcut, gerekenleri o bölüme yazmanız ve göndermeniz yeterli..
şu şekilde ;

Ekran Görüntüsü (515).png

@Vonzarovich

Yoğun bir nöbet geçiriyorum. O yüzden geri dönüşlerim geç oluyor. Sorun yok. İstemsiz gelişen kasıtsız bir durum olduğu belli. Mükerrer konuyu siliyorum. İyi forumlar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri