Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bir sorum var

Merhabalar herkese adım Halil 18 yaşındayım genel olarak airdroplar ve faucet sistemleri ile ilginleeniyorum ek olarak da yeni çıkan projelere göz atan biriym ve bunlarla ilgili bir kanal kurmak siz nasıl bir kanal olsa takip ederdiniz veya izlemek keyifli gelirdi ?

Günlük birden çok belki de kısa videolar mı , haftanın günlerine bölünmüş ayrı konular mı .
önerilerinizi bekliyorum .

Bence günde en fazla iki video sade ve anlaşılır dille olması önemli insanlar seni izleyip dinlerken kafaları karışmamalı bu şekilde çekersen videoları daha çok dikkat çeker. İki video dememin sebebi ise insanların seni kolay takip edebilmesi iki den fazla paylaşmak takibi zora sokar ve insanların kafası yine karışır hangisini izlesem diye tabi bunlar benim düşüncem yine de sen bilirsin :)

yeni olmak ve hiç biseyden anlamamak‍♀️
Mutlaka bakmanız gereken konular ,

Anlamadığınız yerde lütfen bize ulaşın

her ikiside güzel olur benim için önemli olan kaliteli video olmasıdır. Bu yüzden günde 1 video yerine haftada 1 veya 2 video atarken daha fazla zamanın olacağı için videoları daha güzel editleyip ve daha güzel fikirler bulabilirsin.

Ben gözüme çarpanları takip ediyorum ara ara timeline'a düşerse de izliyorum. Sizi zaten ilk sırada takip ederim.

her ikiside güzel olur benim için önemli olan kaliteli video olmasıdır. Bu yüzden günde 1 video yerine haftada 1 veya 2 video atarken daha fazla zamanın olacağı için videoları daha güzel editleyip ve daha güzel fikirler bulabilirsin.
Daha önce hem blog hem de oyun kanalım oldu edit ksımında sorun yaşacağımı düşünmüyorum ama mikrofon konusunda biraz sıkıntım var ses kaydı cızırtılı oluyor onuda çözersem kaliteli içerikler üretmek için çabalayacağım

Aslında ise yeni başlayanların odak noktası böyle kanallar arkadaşlarda bahsetmiş haftada onlarca video yüklemek yerine haftada yönlendirici, açıklayıcı ve öğretici iki video yapsanız kanalınızı izlemek tadından yenmez bu arada +1 izleyici olarak beni de sayabilirsiniz.

Aslında ise yeni başlayanların odak noktası böyle kanallar arkadaşlarda bahsetmiş haftada onlarca video yüklemek yerine haftada yönlendirici, açıklayıcı ve öğretici iki video yapsanız kanalınızı izlemek tadından yenmez bu arada +1 izleyici olarak beni de sayabilirsiniz.
teşekkür ederim önerileri not alıyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri