Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bir Yıl Sonra BTT Ne Olur?

BTT FİYAT ANALİZİ​

1.png

BitTorrent'de Bugün (07.04.2021)​

BitTorrent (BTT) Şu anki Değeri$0.008596
24 Saatlik Fiyat Değişimi$-0.001406 (14.08%)
24 Saatte En Düşük Fiyat / 24 Saatte En Yüksek Fiyat$0.007798 / $0.01073
24 Saatlik İşlem Hacmi$4,816,777,907.02 (28.86%)

BitTorrent Fiyat Geçmişi​

7 Günlük En Düşük Fiyat / 7 Günlük En Yüksek Fiyat$0.004975 /
$0.01426
30 Günlük En Düşük Fiyat / 30 Günlük En Yüksek Fiyat$0.001223 /
$0.01294
90 Günlük En Düşük Fiyat / 90 Günlük En Yüksek Fiyat$0.0003161 /
$0.01426
52 Haftada En Düşük Fiyat / 52 Haftada En Yüksek Fiyat$0.0002145 /
$0.01426
Tüm Zamanların En Yüksek Değeri$0.01426
Tüm Zamanların En Düşük Değeri$0.0001394

BitTorrent, şu anda ($0.008596)'den işlem görmekte. Görülen bu rakam, yüzde olarak (▼14.08%) olarak grafiklere yansıyor.

24 saatlik zaman diliminde fiyat bağlamında en düşük rakam olarak ($0.007798)'yi gören BitTorrent; yine 24 saatlik zaman dilimindeki en yüksek rakamı da ($0.01073) olarak görmüş oldu.

BitTorrent'in 24 saatlik işlem hacmi ise ($4,816,777,907.02)'dir. Bu rakam ise yüzde olarak (▼28.86%)'ye tekabül etmektedir.

BitTorrent (BTT) Bir Yıl Sonra Nerede Olur?​

Merhabalar arkadaşlar.

Yazımıza BitTorrent'in güncel ve genel fiyat tablosuyla başlayayım istedim. Bu tablo bazında kim ne düşünüyor merak ediyorum açıkçası. Malum, BTT oldukça popülerlik kazandı.

BTT, coinler ile yeni tanışan herkesi cezbeden bir coin haline geldi. Öyle ya, yatırımlar ardarda gelince coin birdenbire şişti. Bu artış sürer diye 10 kuruşu gördüğü an yatırım yapanlar ise şuan üzgün. Çünkü BTT, en son yatırım yapan coin kullanıcılarını; ani piyasa düşüşü ile hayal kırıklığına uğrattı.

Aslında bu noktada BTT'yi suçlayamayız. Piyasa doğal akışında ilerlerken coinimizi fenomen haline getiren ise "Ben aldım katladım.." şeklinde başlayarak devam eden cümlelerinin artık hemen hemen her ortamda konuşulması ve bu konunun muhteşem bir hızda yayılması oldu.

Bir anda şişen balon (BTT) bir anda sönünce bu sefer "Neler oluyor?" sesi yükselmeye başladı. Bu konuyu ise forumda bir önceki yazımızda dün itibarıyla dile getirmiştik. (Bkz. BitTorrent Twitter Gündeminde İlk Sırada!)

Şimdi Ne Olacak?​

Evet, maalesef ki "Şimdi ne olacak" sorusunun cevabını kimse net bir şekilde cevaplayamıyor. Yükselmeyecek diyenlerin sayısı da bir hayli fazla. Bu noktada ise şunu hatırlatmak isterim; yıllar öncesinden bir Dogecoin örneğimiz var. Kendisine yükselmeyecek diyenler bugün bu coinin geldiği yeri hayretle izliyorlar. BitTorrent için de benzer bir durum yıllar içerisinde yaşanır mı merak konusu.

Bence..???​

Yatırım tavsiyesi olmamakla beraber ben yükselmesini sadece umuyorum. Bir yıl sonra iyi bir yerde "belki" olabilir. Açıkçası pek kestiremiyorum ben.

Yatırım tavsiyesi olmayacak şekilde; bir yıl sonra BitTorrent (BTT) nerede olur?

BitTorrent son zamanların en çok popülerlik kazanmış coinlerinden biri olabilir. Genel piyasa tablosuna BTT bazında kapsamlı olarak baktığımızda ise bu coin istikrarlı bir yükseliş seyrediyor gibi veya istikrarsız bir çizgide ilerliyor gibi görünse de yatırım için karar verecek kişi, kişinin yine kendisidir ve biz asla ve asla yatırım tavsiye etmiyoruz. Bu yazıda eklenen veriler sadece bilgi amaçlıdır ve mevcut piyasa verileridir. Yatırım tavsiyesi değildir. Yorumlar ve cevaplar kişilerin kendi sorumluluğundadır. Kimse kimseye yatırımı önermez, önermiyoruz.

Veriler için Coinmarketcap'den yararlanılmıştır. (Teşekkürler.)

bu 1 yıl içerisinde nedense büyük çöküşler bekliyorum ben bu tamamen kendi düşüncem.
sadece BTT için konuşmuyorum
2017 kırılması illaki tekerrür edecektir, hiç bir yatırım aracı sürekli yükselemez illaki bir yerde bu trend zamanla son bulacak ve beklenen olacaktır diyorum.

YTD

bu 1 yıl içerisinde nedense büyük çöküşler bekliyorum ben bu tamamen kendi düşüncem.
2017 kırılması illaki tekerrür edecektir, hiç bir yatırım aracı sürekli yükselemez illaki bir yerde bu trend zamanla son bulacak ve beklenen olacaktır diyorum.

YTD
Katiliyorum. Hazirlikli olmak lazim her an

Guzel bir reklam oldu koin icin ama fazla da hayal kurmaya gerek yok bence.
Yükselmesi iyi olur, düşüş ile alımlar artarsa piyasa hareketlenebilir. Reklamı da sürekli yapılıyor. YTD

YTD
Kırılma sonrası yükselme gelmişti. Bunun için de aynı durum yine tekrarlayabilir aslında.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yükselmesi iyi olur, düşüş ile alımlar artarsa piyasa hareketlenebilir. Reklamı da sürekli yapılıyor. YTD

Kırılma sonrası yükselme gelmişti. Bunun için de aynı durum yine tekrarlayabilir aslında.

Yatırım tavsiyesi değildir.
Bu kadar reklamla inis cikis olmasi kacinilmaz

Fiyat iyice çekildiğinde biraz toplayıp tutmak istiyorum şahsen. BTT bu coinlerden biri. Uzun vadede kazandıracağını düşünüyorum
Tabiki Yatırım tavsiyesi değildir.

Fiyat iyice çekildiğinde biraz toplayıp tutmak istiyorum şahsen. BTT bu coinlerden biri. Uzun vadede kazandıracağını düşünüyorum
Tabiki Yatırım tavsiyesi değildir.
köklü bir proje size katılıyorum şimdilik değil ama ileride kazandıracak projelerden.
YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri