Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Biraz sohbet edelim tanışalım kimler nereden ? (linkdn kullananlar konuya birbirimizle bağlantı kuralım )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar. 22 yaşındayım. Stajyer doktorum. Kripto paralara olan ilgim beni buralara getirdi. Forumdaki samimiyet ilerledikçe kişisel gelişim odaklı başlıklar açmayı ve bizi daha ileriye götürecek adımlar atmayı planlamaktayım. her insan farklı bir dünya. ve her dünya nice tecrübe demek. Forumun gerekli ilerlemeleri gerçekleştireceğini ümit ediyorum.

Merhaba,25 yaşındayım Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Şuanda bir ofis yönetiyorum kız arkadaşım ile birlikte :) Kısa süre içerisinde gerçekten parayı bulup bir süre deniz kenarında yaşamak istiyorum :) İnsanlar ile uğraşmaktan bıktım :) Özellikle Çanakalle bölgesi benim için muhteşem. Motorum ile Ülkemizi gezmek istiyorum. Bakalım hayat ne göstericek bize. Umarım herkesin hayalleri gerçek olur.

Merhabalar. 22 yaşındayım. Stajyer doktorum. Kripto paralara olan ilgim beni buralara getirdi. Forumdaki samimiyet ilerledikçe kişisel gelişim odaklı başlıklar açmayı ve bizi daha ileriye götürecek adımlar atmayı planlamaktayım. her insan farklı bir dünya. ve her dünya nice tecrübe demek. Forumun gerekli ilerlemeleri gerçekleştireceğini ümit ediyorum.
Gerektiği kadar samimiyiz öyle düşünüyoruz :) Beklemrye gerek yok bizce :) Bence her insan bir evren demek.

Merhaba,25 yaşındayım Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Şuanda bir ofis yönetiyorum kız arkadaşım ile birlikte :) Kısa süre içerisinde gerçekten parayı bulup bir süre deniz kenarında yaşamak istiyorum :) İnsanlar ile uğraşmaktan bıktım :) Özellikle Çanakalle bölgesi benim için muhteşem. Motorum ile Ülkemizi gezmek istiyorum. Bakalım hayat ne göstericek bize. Umarım herkesin hayalleri gerçek olur.
Bilgisayar ile ilgili bölümlerden mezun olan tüm arkadaşlara hayranlıkla bakıyorum, Umarım güzel vakit geçirirsiniz hocam. Bu arada Çanakkale ve Muğla bence yaşanabilecek en güzel şehirlerimizden.

Teşekkür ederim admin hocam :) Çanakkale'de okumuştum ve ablam hala orada yaşıyor :) Gerçekten muhteşem bir yer. Canınız mı sıkkın gidin boğaz havası alın. Veri 3 tl geçin karşıya o gemiyle karşıya bile geçmek ayrı zevk veriyor :)

Teşekkür ederim admin hocam :) Çanakkale'de okumuştum ve ablam hala orada yaşıyor :) Gerçekten muhteşem bir yer. Canınız mı sıkkın gidin boğaz havası alın. Veri 3 tl geçin karşıya o gemiyle karşıya bile geçmek ayrı zevk veriyor :)
4 yıl yaşadım
Gelibolu
Bolayır
Tahtalıköy
İyi bilirim ;)

Yaş 27 üniversite okuyorum son sınıf. Bitcoin ile tanışma 2017 yıllarında oldu. Herkesden farklı değişik stratejiler denedim 2018 gibi xxx.xxx gibi rakamlar kazandım. Car curt etmedim taşınmaz aldım. Daha sonra bitcoin dipleri gördü bende yavaş yavaş kripto sektörünü bırakmıstım lakin suan farklı denemeler ve projeler üzerindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri