Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitay Borsası

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Bitay ile Twitter da bir etkinlikte karşılaştım sonrasında inceledim o zaman bir kampanya vardı üye oldum bilgi almak istemirmisiniz diye bir bölüm vardı. Ertesi gün aradılar gerçekten bilgili ve bilgilendirici bir müşteri temsilciliği vardı. Bu global bir borsa olma yolunda adım attıklarını yaptığım araştırmalarda gördüm.

Bitay son yaptığı duyuru ile nft pazar yeri açmaya hazırlanıyor ve bununla ilgili çekiliş yapıyor Twitter hesaplarında bununla ilgili paylaşım var. Özelikle sosyal medyayı güzel kullanıyorlar borsa yapısı olarak kullanımı kolay bir yapısı var. İnşallah vur kaç yapmazsa iyi yerlere gelir gibi duruyor.

Bitay ile ilgili bir diğer durumda yakın zamanda kendi kripto parasının çıkmasıdır.

Yazdıklarım sadece bilgilendirme amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir. Araştırmanızı yapıp değerlendirme yapabilirsiniz.

Hocam iki senedir "scam mı, değil mi" diye emin olamıyorum. Yerlide tek güvendiğim BtcTürk. O da ara ara saçmalıyor.

Gate Io nasıl sizce? Bu da Çin işi bir borsa. GT adında kendi jetonu var.

YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri