Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitci Hacim Yarışmaları

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Globalleşme yolunda adımlar atan ve çeşitli etkinlikler ile hem yeni kullanıcı çekmeyi hedefleyen hem de eski üyelerine kazandırmayı hedefleyen bitci borsası yeni yıla dev bir hacim yarışması ile giriş yaptı. Yeni yılda 31 ocak tarihine kadar devam edecek yarışmalarda toplamda 800 bin Türk Lirası ve 50 bin Usdt ödül dağıtımı gerçekleştirilecek. Yapılan hacim yarışmalarında toplamda 700 kişi ödül kazanabilecek.

Bitci Hacim yarışmalarında kullanıcıların hacim sıralamalarını web sitesinde yer alan yarışmalar alanından anlık olarak göstermektedir.

Yarışmalar 1 ocak ve 31 ocak tarihleri arasında belirtilen işlem paritelerinde gerçekleştirilecek hem alım hemde satımları kapsamaktadır. Yarışmalar ise Rft/Bitci, Kripto/TRT, albedo/try, tmft/bitci, ppft/bitci, usdt/try ve usdt market şeklinde 7 farklı alanda yapılabilmektedir. Kullanıcılar bir yada daha fazla yarışmada ilk 100 e girerek sıralamalarında yer alan ödülleri alabilmektedir. Ayrıca şanslı sayıda sıralamada yer alanlar daha fazla ödül kazanabilmektedir. Ödüller yarışmanın bitiminden sonraki 72 saat içinde cüzdanlarda yatırılmaktadır.

Bitci Hacim yarışmalarında her bir işlem çiftine 160 bin TL toplam ödül havuzu bulurken usdt işlemlerinde ise 25 bin dolarlık ödül havuzu bulunmaktadır.

Not: bilg amaçlıdır YTD.

Bu tip yarışmalarda, hacimli borsalarda ödül kazanmak bayağı zor.
Bende o düşüncedeydim hocam bir önceki albedo yarışmasından 1.5 milyon kripto o zamanki değeri ile onbeş bin kazandım. Şimdiki yarışmalarda da ortalama 10 bine yakın kazanırım toplam işlem yaptığım on bin TL yarışmalar alanında hacimler görünüyor sıralamaya girmek zor değil tabiki ytd

Albedo da komisyon çok alım satım %5 toplamda %10 diğerlerinde düşük hacim yaptıkça da komisyon düşüyor bir kaç saat takip edip düşük Farklar ile ne kar ne zarar şekline alım satım yapıyorum hocam kenarda nakit bırakıyorum düşerse ekleme yapıp ortalama ile zarara girmiyorum zaten bitcide hacim düşük olduğu için çok oynama olmuyor yarışmalar alanından sıralamama göre değişiyor örneğin albedo da şuanda hacim çok düşük sıralamada hep bir birine yakın yüklü girince üst sırala çıkarsın

Albedo da komisyon çok alım satım %5 toplamda %10 diğerlerinde düşük hacim yaptıkça da komisyon düşüyor bir kaç saat takip edip düşük Farklar ile ne kar ne zarar şekline alım satım yapıyorum hocam kenarda nakit bırakıyorum düşerse ekleme yapıp ortalama ile zarara girmiyorum zaten bitcide hacim düşük olduğu için çok oynama olmuyor yarışmalar alanından sıralamama göre değişiyor örneğin albedo da şuanda hacim çok düşük sıralamada hep bir birine yakın yüklü girince üst sırala çıkarsın
Güzel taktikmiş. Oynadığın miktar ne kadar hocam?

Fazla yok hocam 10 bin ile giriyorum karı tutup al sat yapıyorum aldığım yerden düşerse ekleme yapıp yukarıdan emir giriyorum tekrardan piyasa yükseldi ben kaldım burada 🥵

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri