Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcicoin Nedir? Bitcicoin’e Yatırım Yapılır mı?

Ya projesi falan güzelmiş gibi gözüküyor ama platformu gerçekten kötü. Bitci'de güzel bir düzeltme gelirse satın alabilirim aksi takdir de isterse 2x yapsın hâlâ almayacağım. Platformu geliştirmeleri lazım.

Hocam eline sağlık. Altyapısının bu kadar sıkıntılı olduğu durumda reklam hype ile sanırım kendi coinleri güzel bi yükseliş yakaladı. Biraz altyapıya önem verip sorunları giderseler acaba kendi coinlerinin önünü açabilirler mi diye düşünüyorum. Düşünüyorum dedim YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Ya projesi falan güzelmiş gibi gözüküyor ama platformu gerçekten kötü. Bitci'de güzel bir düzeltme gelirse satın alabilirim aksi takdir de isterse 2x yapsın hâlâ almayacağım. Platformu geliştirmeleri lazım.
Hocam eline sağlık. Altyapısının bu kadar sıkıntılı olduğu durumda reklam hype ile sanırım kendi coinleri güzel bi yükseliş yakaladı. Biraz altyapıya önem verip sorunları giderseler acaba kendi coinlerinin önünü açabilirler mi diye düşünüyorum. Düşünüyorum dedim YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
Bittrex haberini bekliyor herkes. Daha doğrusu şu gün listelenecek haberini. Ama haber önceden verildiğinden büyük ölçüde fşyatlandı bence. Ve yine bence bir miktar yukarı yönlü hareket izlesede Bittrex sonrası işin rengi değişecek.

Biz olaya duygusal tarafından bakıyoruz. Sahip çık mantığı. Yabancı yatırımcı karı gördü mü yapar kar satışını. Adam 2 kuruştan almış 80-90 kuruşu görüyor satmıyor. :) Kısaca balinalığı kısa zamanda yabancıya geçireceğimizi ve artık olması gereken yere gerileyeceğini düşünüyorum. Güzel bir silkelemeler sonrasında :) Daha dengeli bir yükseliş sonrasında da.... YTD

Arkadaşımın yatmayan BTT leri sonunda yatmış. Günler sonra tabi ki. Sanırım yatırma çekme problemi şuan yoğunluk kalmadığından yok. Bilginize.

Bittrex haberini bekliyor herkes. Daha doğrusu şu gün listelenecek haberini. Ama haber önceden verildiğinden büyük ölçüde fşyatlandı bence. Ve yine bence bir miktar yukarı yönlü hareket izlesede Bittrex sonrası işin rengi değişecek.

Biz olaya duygusal tarafından bakıyoruz. Sahip çık mantığı. Yabancı yatırımcı karı gördü mü yapar kar satışını. Adam 2 kuruştan almış 80-90 kuruşu görüyor satmıyor. :) Kısaca balinalığı kısa zamanda yabancıya geçireceğimizi ve artık olması gereken yere gerileyeceğini düşünüyorum. Güzel bir silkelemeler sonrasında :) Daha dengeli bir yükseliş sonrasında da.... YTD
Bittrex'e az kaldı mesajından sonra fiyatlar acayip düştü. Bence bu düşüşle son kez alttan alım yapmaları için birilerine izin verildi. Bittrex'e girdiği ilk gün büyük bir yükseliş gösterdikten sonra büyük bir çöküş yaşayacak ve uzun bir süre yerlerde gezinecek. Sonra dediğin gibi kademeli yükselişe devam.

Hele ki Binance filan bahsi açılırsa aynı senaryonun daha büyüğünü bir düşün :)

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Hocam Bittrex ve ola ki Binance listelemelerinin duyurulması sonucu oluşan bu düşüşün nedeni ne? Yukarıya tırmanış gerekmiyor muydu? Benim yorumumdaki bu boşluğu hemen doldurmam gerek.

Hocam Bittrex ve ola ki Binance listelemelerinin duyurulması sonucu oluşan bu düşüşün nedeni ne? Yukarıya tırmanış gerekmiyor muydu? Benim yorumumdaki bu boşluğu hemen doldurmam gerek.
Listeleme öncesi olabildiğince ucuzdan alıp listeleme sonrasında olabildiğince pahalıdam satma düşüncesi olabilir.

Beklenti oluşturuldu geçe hafta için. Gerçekleşmedi. Bu haftaya sarktı olay. Hala gerçekleşmedi. Sitedeki sorunları konuda saydım zaten. Millet Bittrex hatrına duruyordu. Ama bu sürede bir sürü fırsatın kaçtığını farketti. Olay bu. Eski hızı kalmayınca normaldir bu satışlar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri