Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcicoin Nedir? Bitcicoin’e Yatırım Yapılır mı?

Listeleme öncesi olabildiğince ucuzdan alıp listeleme sonrasında olabildiğince pahalıdam satma düşüncesi olabilir.
Hmm bu sebepten herkes düşük emir koyarak fiyatın yükselmesini engelliyor ve bu şekilde aşağı çekiyor öyleyse. Hiç bu yönlü düşünmemiştim.

Beklenti oluşturuldu geçe hafta için. Gerçekleşmedi. Bu haftaya sarktı olay. Hala gerçekleşmedi. Sitedeki sorunları konuda saydım zaten. Millet Bittrex hatrına duruyordu. Ama bu sürede bir sürü fırsatın kaçtığını farketti. Olay bu. Eski hızı kalmayınca normaldir bu satışlar
Aynen burada da biraz konuştuk o sebepleri de Bittrex kısmının geciktiğini farketmemiştim. Sadece Binance için listeleme ihtimali olursa daha sağlam etkisi olabilir deyince oradaki sebebi de öğrenmek istedim.

Bir zamanlar Bitci borsası ve bitcicoin hakkında yazdığım yazıyı hatırlayıp buldum. Çok birşey değişmemiş sanırım o günden bu güne :)

değişmez abi, bu ülkede kolay kolay hiç bir şey değişmez.
okur yazarlık yok bir kere
insanlar kafasını kaldıramıyor geçim derdinden.
geçim derdinden insanların düşünme araştırma geliştirme gibi durumları olmuyor
aa bitci bişi çıkarmış girelim batarsak birlikte batarız :)

değişmez abi, bu ülkede kolay kolay hiç bir şey değişmez.
okur yazarlık yok bir kere
insanlar kafasını kaldıramıyor geçim derdinden.
geçim derdinden insanların düşünme araştırma geliştirme gibi durumları olmuyor
aa bitci bişi çıkarmış girelim batarsak birlikte batarız :)
Ben uçacak kaçacak söylemlerine inanmam. İnanmış olsam mal varlığımız var Allah'a şükür, satar girerim. Uzmeyecek yatırımlar, iyide olsalar kötüde al karını topuk :)

Eski günleri hatırladım hocam. Resmen telegram gruplarında analiz yapıyordum. Olmaz bu fiyat diyordum, bir Allah'ın kulu whitepaper açmamış bir kitle, banlanmistim en son telegramdan :)

Değişen bir tek onur Altan Tan gibi şeffaf ve heyecanlı açıklama yapan CEO oldu tüm yenilikleri ve güzel anlaşmaları o yaptı şimdi yeni bir projenin başında ceo

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri