Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin 20.000 $'ı Ne Zaman Görecek?

bitcoin-47-1132x670.jpg

Bitcoin'in gidişatı hepinizin malumu. Aldı başını gidiyor denilebilir. Biner biner atlıyor adımları artık. Oraya kadar ulaşır mı bilmiyorum ama ulaşırsa bu süreç ne zaman gerçekleşecek? Ben bu sürecin 1 haftayı bulmayacağını düşünenlerdenim. Çünkü freni patlamış otobüs misali yoluna çıkan tüm dirençleri birer birer ilk denemesinde olmasa bile kırma eğiliminde. @admin imizin bu konudaki görüşünü daha bu foruma ilk üye olduğum zamanlarda okumuştum. Bitcoin 20 binlere ulaşmadan dump yiyecek şeklindeydi yanlış hatırlamıyorsam. Varlıklarının büyük çoğunluğu Bitcoin'de olan biri olarak (nakit yatırımlarım) adminimizin yanılmasını isteyenlerdenim. Sizin bu yükseliş trendine yönelik görüşleriniz, analizleriniz neler? Aynı zamanda hissiyatınız size Bitcoin'in ne zaman 20 bin dolar seviyelerine geleceğini söylüyor?

Valla 20,000 usd olur ise pencereye daha farklı bakmamız gerektiğini düşünüyorum. Eğer yükselirse insanların elinde ki tüm btc leri satar. Fakat nasıl bir piyasaya döner bilmiyorum.

Bu aynı bir ürünün değerinin çok artıp çok düşmesi gibi bence 20k dolara cikmasindan kimse kâra geçemeyecek çünkü herkes satarken bir kesim de bilgisizlik ile almak isteyecek ve piyasa da tekrsr dengesizlikler baş gostericek gibi umarım en az zarar ve en yüksek kâr ile işin içinden çıkarız diye umut ediyorum ..

Benim gorusum su anda 16bin i zorluyor ama dip yapmasi an meselesi 12binlere dogru dusecekmis gibi bir izlenim yarariyor bende. 20binleri yilbasindan sonra gorur bence. Tabi benimki tamamen varsayim.

20 bin usd ye ne kadar hızlı giderse dönüşte o kadar sert olur..nasıl olur bilmem ama gönlüm bir müddet 13-17 bin dolar arasında sıkışıp kalmasından yana..bu aralıkta yapıyı biraz sağlamlaştırsın ki 2-3 yıl öncesi gibi olmasın..

Şu an durağanlaştı yeniden. Ama eninde sonunda kar satışları gelmeli. Balinalar alım fırsatı yaratmak için dump yapacaklardır ama nerede yapacaklar bilemiyorum. En büyük beşinci BTC cüzdanındaki hareketlenmenin boşuna olmadığını düşünüyorum. Şu an borsalardaki BTC varlıkları ciddi artmış durumda.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri