Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BitCoin (BTC) 15dk Güncel Teknik ANALİZ 20:30

satoshiMe

Kıdemli Çavuş
selamlar arkdaşlar , herkese iyi akşamlar, Bugün 51 bin dolar üstünü görmenin refahlığı biraz bitcoine yükseliş yönlü rüzgar estirmiş gibi görünüyor, diğer konular altında arkadaşların yorumlarına cevaben 15 dakikalık kişisel grafik yorumumu paylaşıyım istedim.

bitcoin.png

öncelikle gün içinde yükselen trend kanalına giren Bitcoin 15dk lık grafiğinde bize 50,03 bin$ seviyesinde yeni alt destek oluşturacakmış gibi duruyor. 52bin$ seviyelerine çıkmadıkça 51 - 50$ aralığında seyre devam ediyor. Gecenin uzun olduğunu hatırlatırım şimdilik bir süpriz hareket beklenmiyor. 50,03 bin$ altına sarkarsak tekrar ilk stop 49bin$ olaraktır . BTC ye dair anlık haber ve bilgileri de paylaşırsanız sevinirim benim yaptığım sadece grafik analizidir ve YTD. teşekkürler

BTC, her geçen dakika 52.000 dolar seviyesine bir adım daha yaklaşıyor. Şu anda 51.400 dolar. Bakalım nasıl bir dirençle karşılaşacak. Belki de, kolay aşar o direnci ve tırmanışa devam eder. YTD.

Günü 49600 üzerinde bitirirse, 52500 doları deneyecek eğer orada kalıcı olursa, hedef 55000 dolar ve orasıda kırılırsa 56600 kolayaca geçilir ve artık 58300 kırılmaya mahkum olacaktır diye düşünüyorum, 58300 de kırılırsa artık yeni rekor otomotik olarak kaçınılmaz olacak.

Tam tersini düşünecek olursak 49600 altına inerse 48200 doları geçmemeli eğer orayıda kırıp aşağa yönelirse en fazla 42000 dolardan mutlaka dönecektir fakat diyelimki 48200 altındaki dirençleri de kırıp 42000 dolara ulaştı ve onuda kırdı ozaman bir alt hedef 38700 işte burası kırılırsa şelale gibi döküleceğine inanıyorum ve son olarak YTD diyip kapatıyorum.

Hatalarım varsa düzeltiniz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
MasTerCoin
Geri