Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin (BTC) Grafik Analizi AL-SAT Sinyalleri 06.11.2022

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhabalar. Bitcoin yeni bir ara kanala giriş yapmak için hazırlık yapıyor. Haftalık ve aylık grafiklerin SAT pozisyonunda olması sebebiyle kararsız davranışlar sergilemesine rağmen 19686$ seviyesinde uzun uğraşlar sonucunda nihai kararı yukarı doğru çıkma isteği ile verdi. Şu an halen kararsız davranıyor; fakat eskisinden daha iyi. Asıl önemli hareket bu gece 3.00`te açılacak olan haftalık mum ile olacak.

Şu an hafif de olsa düşüş meyli var. Devam ederse haftalık grafikte yeni mum parlak bir açılış yapmaz ki öyle olacak gibi görünüyor. Sağlam bir açılış için 23777$ seviyesi lazım.

BTCUSD SAATLİK GRAFİKTE AL SİNYALİ
TradingView_Screenshot_1667756043553.jpg

Saatlik grafikte AL sinyali var, evet; ama çok sağlam durmuyor. Şu an aşırı bir tek düze işleyiş var. İyice yataya bağlamış; ilerlemiyor. Bu sebeple 4 saatlik grafik tehlikeye düşüyor.

BTCUSD 4 SAATLİK GRAFİKTE KARAR AŞAMASI
TradingView_Screenshot_1667756064010.jpg

Bitcoin 4 saatlik grafiğinin bu hareketi uzun süren yatay seyir sebebiyle oluşuyor. Böyle devam ederse haftalık grafiği tereddüte düşürecek. Haftalık grafik, yeni haftada sağlam bir duruş sergilemeli ki önümüzdeki üç haftalık mumun aylık grafiğe olumlu etkisi olsun.

BTCUSD GÜNLÜK GRAFİKTE AL SİNYALİ
TradingView_Screenshot_1667756091363.jpg

Günlük grafiğin bu yeni dalgası eğer haftalık grafiğe destek vermezse bir sonraki SAT pozisyonunda ciddi bir düşüş yapacak. Şu an için iyi durumda; ama 4 saatlik grafiğin SAT pozisyonuna geçmesi halinde sıkıntı devam edecek.

En azından haftalık grafiğin AL pozisyonuna girmesi piyasanın biraz daha yukarıları deneyeceğini gösterir; ama güven çok zayıf. Çünkü tüm mumlar ortalamanın altında hareket ediyor. Ortalamaları yükseltmek için sağlam bir referans lazım. O referansın sahibi de ne zaman ve nasıl hamle yapacağını çok iyi biliyor.

Şimdi bir sürü AL-SAT dedim. Zaman dilimleri belirttim ama eksik bir şey var; tam olarak ne olacak, sorusunun cevabı. :)

Bilen varsa bana da söylesin. 😂

Ya da dur, ben bir şeyler yuvarlayarak söyleyeyim. Yukarıda bekleyen 23777$ seviyesinin üzerine çıkıp kalıcı olamazsa düşüş devam edecek. Bu kez düşüş daha aşağılara varacak. Oralarda 13850$ seviyesinin test edilmesi ile daha da aşağılara kapı açılmış olacak. Lakin eğer 23777$ seviyesini yukarı kırmayı başarırsa ilkin 26 bin civarı, sonra 28377$ ile 29231$ seviyeleri görülür. Sonrasında aylık grafiğin önemi daha da büyüyecek. Bu kadar yeter.

Küsurata takılmayın. Grafikteki sayıları aynen yazıyorum. Benimle 29230 olmaz mı diye pazarlığa giren var. Sanki Bitcoin piyasasını ben yönetiyorum. 😂

Neyse, başarılar dilerim herkese.

Analizlerim hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir, genel durumu belirlemek içindir. Bu analizler al/sat yapmaya uygun değildir. Bu analizlere dayanarak yapılan alım veya satımlardan doğacak zararlardan yatırımcı sorumludur.

Bitcoin 17100 dolar seviyelerini gördü hocam. Şu anda 18300 dolar. 19686 dolar desteği kırıldı yani. 17220 dolar da kırılırsa 13850 dolarda son savunma yapılacak sanki... :rolleyes::unsure:
Ne dersin?
YTD.

Bitcoin 17100 dolar seviyelerini gördü hocam. Şu anda 18300 dolar. 19686 dolar desteği kırıldı yani. 17220 dolar da kırılırsa 13850 dolarda son savunma yapılacak sanki... :rolleyes::unsure:
Ne dersin?
YTD.
Önce 16646$ ve 14618$ seviyeleri var hocam. Sonrasına o zaman bakılır.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoin 13 bin dolarlara düşecek denmişti ama olmadı. Çünkü Btc'nin büyük miktarı sessiz çocuğunlıkta, Borsalar ve Para Baronları'nın BTC yi daha aşağıya çekmek istediği ve alttan toplamak istediği aşikar. Bu saatten sonra BTC 20 bin doların aşağısına daha görmez diye umut ediyorum. (Ytd)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri