Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin (BTC) Grafik Analizi AL-SAT Sinyalleri 24.01.2023

yönü hala kestiremiyorum, 30 bin doları görüp sonrasında 8 binlere dönecek mi yoksa arkasından bakacak mıyız (ytd)
30 bin dolara ulaştıktan sonra Binance'in iflası gibi bir kıyamet kopmadığı sürece 2023 içinde 8 bine dönme ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Ytd.

30 bin dolara ulaştıktan sonra Binance'in iflası gibi bir kıyamet kopmadığı sürece 2023 içinde 8 bine dönme ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Ytd.

O kıyamet kopsa da Bitcoin'e bir şey olmayacak. Neredeyse 12 aydır düşüyor. Son bir haftadır oyalandığı gibi devam ederse bir düşüş dalgası daha getirir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yani kısa vadede yönü aşağı bekliyorsun hocam :) YTD kapsamında :)
Günlük grafik sıkışmaya başladı hocam. 25 bin olayını biliyorsun. İzlemeye devam. İçinde bulunduğumuz ayı yüksekte kapatması gerekiyor.

Değişmeyen gerçek, uzun süre dirençleri kıramazsa aşağı yöneliyor. İkidir 23,770 dolara saldırıyor ama kıramadı. Bir defa daha deneyecek gibi görünüyor ama sonrasında denemeye mecali kalmayabilir ki, zaten süresi dolacak. Ytd

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,738
Son üye
Berat28
Geri