Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin (BTC) Grafik Analizi AL-SAT Sinyalleri 25.02.2023

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhaba. Bitcoin takibine devam ediyoruz. Son sohbetimizde 25 bin Dolar seviyesinin kritik olduğu, bu sseviye geçilip üzerinde kalıcı olmadan yukarı yönlü hız kazanmış hareketler olmayacağını konuştuk beraber. Öncesinde 25 bin değil 23 bin küsurdan bahsederken bu direncin geçilmediği her gün güç kazanarak seviyeyi yükselteceğinden de bahsettik. Şimdi aradan neredeyse bir ay geçti ve o seviye artık 27 bin civarında.

BTCUSD 4 SAATLİK GRAFİKTE SAT SİNYALİ
TradingView_Screenshot_1677346655567.jpg

Bu seviye grafikte pembe çizgi ile gösteriliyor. Hayal ürünü ve nazlı bir çizgi olduğu için rengi pembe. A canım benim!

Grafik 4 saatlik dilimde SAT pozisyonu almış ve düşüş devam ederken günlük grafiği cidden baskı altında tutuyor. Bu durum düşüşü hızlandırma potansiyeli olan günlük SAT sinyalini tetikliyor.

BTCUSD GÜNLÜK GRAFİKTE KARAR AŞAMASI
TradingView_Screenshot_1677346688052.jpg

Önemli seviyeler siyah çizgilerle gösteriliyor. Bunlar benim hayalperestliğimin ürünleri olduğu için sadece beni bağlamakla beraber kendim için gayet başarılı olduğunu da yine grafikler gösteriyor zaten. Neyse konu bu değil.

Günlük grafik satış baskılarına satıcılar adına olumlu cevap verip düşüş gösteriyor ve yeniden alım için fırsatlar üretiyor.

Bu gece ile yarın gece düşüş hareketleri bakımından önem arz ediyor. Fiyatlar 23777$ seviyesinin altında kaldığı sürece düşüş riski büyük oranda devam edecek.

BTCUSD HAFTALIK GRAFİKTE AL SİNYALİ
TradingView_Screenshot_1677346752486.jpg

Haftalık grafikte AL pozisyonu devam ettikçe de insan bi' umutlanıyor; fakat aylık grafikten gelen SAT sinyalleri ile tereddüt ediyorsun ister istemez.

İşte bu noktada strateji dediğimiz kişisel beceriye dayalı yöntemler bütünü devreye giriyor.

Grafiklerde yukarı ve aşağı yönlü önemli seviyeler açıkça görülüyor. Ticari anlayış ve strateji sahibi üyelerimizin hizmetine açık ve ücretsizdir. Başarılar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri