Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin (BTC) Grafik Analizi AL-SAT Sinyalleri 25.03.2023

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhabalar. Bitcoin takibine devam ediyoruz. Son zamanlarda yukarı yönlü hareketkerle heyecan uyandırmaya devam ederken ağır ağır da olsa aslında iyiye gidiyor. Piyasada her zaman olduğu gibi onlarca yorum ve olay duyulurken Bitcoin yine hiçbiri ile ilgilenmeyip kendi bildiğini okumaya devam ediyor. Bu durum bilinçli yatırımcının varlığını gösteriyor.

Yukarıda 32950$ seviyesi dururken aşağıda 15479$ civarına kadar yol var. Tabii öncesinde 19686$ desteği var. Burası önemli.

Yukarıda son takıldığı 29231$ seviyesinden sonra sırasıyla 32950$, 34800$ ve 42000$ var.

Aşağıda 24217$, 23777$, 19686$, 17221$ gibi önemli destekler var.

BTCUSD SAATLİK GRAFİKTE KARAR AŞAMASI
TradingView_Screenshot_1679768756192.jpg

Saatlik grafikte AL pozisyonu var fakat izlediği kanal o kadar yatay ki neredeyse hiç hareket etmiyor. Saatlik grafikte hal böyle olunca diğer grafikler de olumsuz etkileniyor.

BTCUSD 4 SAATLİK GRAFİKTE SAT SİNYALİ

TradingView_Screenshot_1679768785968.jpg

Çok sert hareket etmemesi yükselişin doğal olduğunu düşündürmüyor mu? Aynı zamanda sebep olarak aylık grafiğin ağır satış baskısı altında olduğunu da gösterebiliriz.

BTCUSD GÜNLÜK GRAFİKTE AL SİNYALİ
TradingView_Screenshot_1679768815690.jpg

Günlük grafikte durum yine normal. Her ne kadar 4 saatliğin etkisi ile yavaşlasa da iyi gidiyor.

BTCUSD HAFTALIK GRAFİKTE AL SİNYALİ
TradingView_Screenshot_1679768887652.jpg

Haftalık grafik de gayet normal ilerliyor. Her şey tabii ki yolunda değil ama yola getirmeye çalışıyor. Destek ve dirençler grafikte net olarak görülüyor. Zaten yukarıda önemli noktalara değindim. Başarılar dilerim.

28,300 dolar direnci sonrasında 34 bine kadar yolun açık olduğunu söyleyenler var hocam. Başarılı tahminler yapan bir analist bu. Ne dersin?
29231$, 32950$ bu dirençlerin gücü nedir?

28,300 dolar direnci sonrasında 34 bine kadar yolun açık olduğunu söyleyenler var hocam. Başarılı tahminler yapan bir analist bu. Ne dersin?
29231$, 32950$ bu dirençlerin gücü nedir?
Haklı derim hocam. 28377$ ve 34800$ seviyeleri benim de grafiğimde var hocam... Üstelik biliyorsun yıllardır takip ettiğimiz seviyeler. Selam olsun arkadaşa. ✊

En güçlüsü 34800$ seviyesi. Bu seviyeden öncekiler çok güçlü sayılmaz; lakin aylık grafik henüz kendini toparlayamadığı için çok durak yaptıracak ve aşağı yönlü düzeltmelere sebep olacak. Tıpkı son 3 aydır yaptığı gibi. Bu yüzden dirençler görece güç kazanabilir.

Haklı derim hocam. 28377$ ve 34800$ seviyeleri benim de grafiğimde var hocam... Üstelik biliyorsun yıllardır takip ettiğimiz seviyeler. Selam olsun arkadaşa. ✊

En güçlüsü 34800$ seviyesi. Bu seviyeden öncekiler çok güçlü sayılmaz; lakin aylık grafik henüz kendini toparlayamadığı için çok durak yaptıracak ve aşağı yönlü düzeltmelere sebep olacak. Tıpkı son 3 aydır yaptığı gibi. Bu yüzden dirençler görece güç kazanabilir.
Peki hocam yönümüz Artık yukarı demek İçin çok mu erken?

1 yıl boyunca kripto para teknik analizi yaptım fakat hiçbir zaman bitcoinin fiyatını tam olarak doğru tahmin edemedim.Ancak altcoinlerde durum böyle değil. Güzel bir dille anlatılmış bir teknik analiz tebrik ederim.

Peki hocam yönümüz Artık yukarı demek İçin çok mu erken?
Geçenlerde biner biner adım atacak ve bir bakacağız ki yükselmiş babında bir şeyler söyledim. Öyle olacak. Bir bakacağız ki alım yapmakta tereddüt ettiğimiz yerler iyi yerlermiş. Başka bir yerde 30 bin civarları bile çok ucuz fiyatlar, dedim. Bunlar ciddiye alıncak ifadeler. Lakin aylık grafik 29231$ üzerinde kapanış yaparsa AL sinyali gelmiş veya bir sonraki aya kalmış olacaktır ki o zaman tam vaktidir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Geçenlerde biner biner adım atacak ve bir bakacağız ki yükselmiş babında bir şeyler söyledim. Öyle olacak. Bir bakacağız ki alım yapmakta tereddüt ettiğimiz yerler iyi yerlermiş. Başka bir yerde 30 bin civarları bile çok ucuz fiyatlar, dedim. Bunlar ciddiye alıncak ifadeler. Lakin aylık grafik 29231$ üzerinde kapanış yaparsa AL sinyali gelmiş veya bir sonraki aya kalmış olacaktır ki o zaman tam vaktidir.

Yatırım tavsiyesi değildir.
Beklediğim ince detaylar içeren cevabın.

Yatırım Tavsiyesi Almadım :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri