Bitcoin Cash?

  • SHA-256: Bitcoin işlemlerinde kullanılan bu protokol sayısal imza standardında kullanılmak üzere tasarlanmış bir şifreleme algoritmasıdır. Algoritmaların hızlı çalışması için verinin kendisi değil özeti imzalanır.

Klcaslnnn36

Çavuş
Level 1 (1X)


0.00001790
  • 0.00000000  
  • #1
Değerli dostlarım;
Bitcoin aslına bir hükümet değil bir yerden basılan elde tutulamayan ama kullanılan bir para birimidir. Hayatımızı birçok yerinde gördüğümüzde meçhuldür.
Bitcoin Cash
2017 yılında Bitcoin‘den ayrılan Bitcoin Cash Hardfork şeklinde ayrılıyor.1 MB kapasitesini MB çıkarttı ve Bitcoin Cash bloklarının kapasitesi 8 MB’e yükseldi.
Bir bilgisayarın gücünü artırdığım zaman daha hızlı ve daha kapasiteli oluyorsa aynı Bitcoin Cash’in yaptığı güncelleme ile benzetme yapabiliriz.
Bitcoin’den ayrılıp Hardfork ile güncellemeleriyle en çok fazla işlem görenlerin arasındadır ve bu sayede blok kapasitesinin fazlalığı ile beraber daha fazla işlem yapabilmesi ona büyük bir gelecek vaad ediyor.Bitcoin’den ayrılması Bitcoin Cash’e çok büyük etkisi olmuştur şuan bugün bile baksanız Bitcoin Cash’in Bitcoin den daha farklı be bağımsız diyet oluşumunu görebilirizsiniz.Bitcoin bunların ilki olduğu için önce Bitcoin’in piyasasının yükselmesi gerekmektedir daha sonra alt coin hareket etmektedir.Baktığımızda Bitcoin Cash’in güncellemesi fiyat yükselişi oldukça iyi ve kapasitesi fazlalaştı.Alt Coinler olarak cüzdanlarda tutulabilir.
Bitcoin Cash onu yavaşlatan güncellemelerine engel olan protokolları kaldırmıştır aynı zamanda 2018-2020 akılda kalan sorularıda ellerinden geldiğince kaldırmışlardır.
Bitcoin Cash Madenciliği aynı Bitcoin gibidir bireysel ve havuzda yapabiliyorsunuz.Daha fazla işlem gücü olduğundan daha fazla enerji gerekmektedir bu da ilerleyen zamanlarda bazı Cripto paralarının yok olmasına sebep olacaktır.
 

Bu konudan Klcaslnnn36 isimli kullanıcıya 0.00000097 Bitcoin verilmiştir

Şimdi Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Üst