Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi Bitcoin Çekmek İçin Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alirıza
Öncelikle foruma hoşgeldiniz. :)
Forumdaki bitcoin cüzdanından bahsediyorsunuz sanırım . Bunun için şimdilik bir şey yapmanıza gerek yok çünkü cüzdanınız aktif gözüküyor. Şartları saglayan her paylaşımdan zaten kazanacaksınız ve bunları cüzdan sayfanızda göreceksiniz.
Diyelim minimum ödeme limitine geldiniz ve buradaki kazançlarınızı başka bir yerdeki cüzdana çekeceksiniz onun da zor bir yanı yok . Çekmek istediğiniz cüzdan numaranızı yapıştırıp para çek tuşuna basacaksınız hepsi bu .O limite gelipte yine de yardım ihtiyacı duyarsanız bana özel mesajla ulaşabilirsiniz.
Okumuş olsanız bile ,neredeyse forum ile ilgili her bilgiyi bulabileceginiz alttaki linki tekrar okumanızı tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,738
Son üye
Berat28
Geri