Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Düşüşü Devam Edecek Mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kar satışı fikrine katılıyorum ve kar satışı durumunda böyle bir düşüş yaşandı ise madencilerin elinde ki BTC'ler piyasaya sürüldüğünde ne olacağını düşününce ürperiyorum.
Çünkü madencilerin en tepe noktadan satış yapmaya hazırlandığını ve şuan ellerinde oldukça yüklü miktarda BTC olduğunu okumuştum.
Öncelikle şu ara yapmasalar iyi olur o satışları. Piyasa zaten düştü. İyice düşmesin.
Madencilerin satış yapma ihtimalini ne zaman okudun hocam?
Bu tür haberleri paylaş bence burada. Bazen gözümüzden kaçabiliyor haberler arasında gezinirken.

Öncelikle şu ara yapmasalar iyi olur o satışları. Piyasa zaten düştü. İyice düşmesin.
Madencilerin satış yapma ihtimalini ne zaman okudun hocam?
Bu tür haberleri paylaş bence burada. Bazen gözümüzden kaçabiliyor haberler arasında gezinirken.
Hocam yanılmıyorsam yaklaşık 2 hafta önce okumuştum.
Genelde bu tarz önemli bilgileri hemen paylaşırım ama İşlerimin çok yoğun olduğu zamana denk geldi sanırım

Bitcoinin böyle sert düşüşü piyasa için iyi oldu çünkü herkes kripto borsasının devamlı yükselen herkesin para kazandığı kaybın olmadığı bir yer gibi düşündü ve herkes girdi şimdi de ağlıyorlar. Grafik analizi, haber takibi olmadan şu gündem olmuş alayım derseniz tepe taklak olursunuz herkese geçmiş olsun arkadaşlar yakında tekrardan bir yükseliş gelir gibi görünüyor yatırım tavsiyesi değildir

orjinal 2020 yılı konusu burada arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri