Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Düşüşü Devam Edecek Mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşüşün sebebi çok açık aslında. Anlık kar satışları yaptılar. Büyük ihtimalle de kurumsallar yaptı.

Tradingwiev'den izledim ben düşüşü. Coinbase borsasını seçmiştim özellikle. Gece 00:00'dan itibaren adım adım izledim düşüşü.

58.300 dolardaki desteği kırınca çok hızlı geldi gerisi. 52.000 dolara indi aniden. 10 saniye hatta daha da az bir sürede sert düşüşler oldu. Birileri yüklü satış yaptı. Kurumsallardır muhtemelen.

Yakında Blockchain verilerini izleyen sistemlerden duyarız borsalara yapılan transfer haberlerini.

Düşüşün sebebi çok açık aslında. Anlık kar satışları yaptılar. Büyük ihtimalle de kurumsallar yaptı.

Tradingwiev'den izledim ben düşüşü. Coinbase borsasını seçmiştim özellikle. Gece 00:00'dan itibaren adım adım izledim düşüşü.

58.300 dolardaki desteği kırınca çok hızlı geldi gerisi. 52.000 dolara indi aniden. 10 saniye hatta daha da az bir sürede sert düşüşler oldu. Birileri yüklü satış yaptı. Kurumsallardır muhtemelen.

Yakında Blockchain verilerini izleyen sistemlerden duyarız borsalara yapılan transfer haberlerini.
Peki BTC düşerken altlar neden düştü, hep deniliyordu btc düşerse altlar yükselir. Çünkü btc arttığı zaman bazı altlar ezilmişti, düşüyor yine eziliyor

Benım goruslerıme gore Bıtcoın uzun bır sure dıbı gormeyecek gıbı gozukuyor. ama tabıkı bu bır yatırım tavsıyesı degıldır :D Sadece kendı arastırma fıkırlerımdır :D

Bugünkü felaket ne zaman sonlanacak, bitcoin için önemli seviyeler nelerdir. Düşüşün arkasındaki sebep nedir, altcoinlen btc düşüşünden dolayı ayağa kalkamama gibi bir durumu olur mu. Tesla vs bir çok şirket btcye olan ilgisini arttırmasına rağmen neden böyle bir düşüş yaşandı. Bu düşüşün çıkışı da olacak mı?
Düşüşün sebebi Amerika'da kara para aklandığına dair iddialar. Tabi bu manipüle etmek için de ortaya atılmış olabilir.bitcoin toplayan şirketler biraz daha toplamak için alım fırsatı oluşturma ihtimali de var.

Peki BTC düşerken altlar neden düştü, hep deniliyordu btc düşerse altlar yükselir. Çünkü btc arttığı zaman bazı altlar ezilmişti, düşüyor yine eziliyor
Bu, Bitcoin dominansının yüksek olmasından kaynaklanıyor. Son zamanlarda dominans oranı düşmüş olsa dahi, hala piyasanın yarısından fazlasına sahip BTC. Ağırlığı var yani. Hala kripto para piyasasının simgesi durumunda. O yüzden, Bitcoin'in düşüşünden altların etkilenmesi çok normal. Bu durum uzun bir süre daha devam eder diye düşünüyorum.

Kar satışı fikrine katılıyorum ve kar satışı durumunda böyle bir düşüş yaşandı ise madencilerin elinde ki BTC'ler piyasaya sürüldüğünde ne olacağını düşününce ürperiyorum.
Çünkü madencilerin en tepe noktadan satış yapmaya hazırlandığını ve şuan ellerinde oldukça yüklü miktarda BTC olduğunu okumuştum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,231
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri