Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

47.2 den çıktım ben düşerse o zaman düşünürüm artık yoksa kaçtı tren benim :D
Bu hareketli dönemde satmamak daha mantıklı hem 4 saatlik grafikte sat sinyalinin kesinleşmesi için bir kaç 4 saatlik mum lazım, fakat günlük grafikte ki mumlarda azda olsa bir yatay seriylik var. Yani çok karmaşık günlerdeyiz diye düşünüyorum @sahinadm hocam bizi aydınlatır.

YTD.

Bu hareketli dönemde satmamak daha mantıklı hem 4 saatlik grafikte sat sinyalinin kesinleşmesi için bir kaç 4 saatlik mum lazım, fakat günlük grafikte ki mumlarda azda olsa bir yatay seriylik var. Yani çok karmaşık günlerdeyiz diye düşünüyorum @sahinadm hocam bizi aydınlatır.

YTD.
Senin bu sözlerin yeterince aydın hocam. :)

YTD.
Aynı fikirdeyim. Bu aralar elde tutmak en iyisi. Gelen haberlere bakılırsa her an büyük şirketlerden yeni yatırımlar gelebilir. Hatta yeni şirketlerden gelebilir bu yatırımlar.

Hocam maşallah işin kolayını bulmuşsun... Mesela özellikle şu 46-48 bir hareket aralığı için biraz yorum yapsanız..:)
Grafikler hakkında fikir edinmiş birilerini bulmak güzel. :) Evet işim kolaylaşıyor. :D

Saatlik grafikte 48 ile 46 aralığı. Şu an çalışıyor. Fiyatlar yeniden hafif de olsa yukarı yöneldi.

4 saatlik için 48 43 arası. Burası da çalışıyor. Düşüş devam ederse 43 görmek mümkün.

Günlükte 48 ile 29 arası. Hareket alanı çok geniş. Rahat davranıyor. Bu günü düşüşle kapatırsa bu hareket alanını aşağı doğru daraltır. 46 ile 42, 42 ile 34, 34 ile 29... diye devam eder.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Peki, hareketin aşağı doğru olacağını söyleyebileceğimiz net bir eşik var mı?
Örneğin 46,000 doların altına inerse düşüş devam eder diyebilir miyiz?

Peki, hareketin aşağı doğru olacağını söyleyebileceğimiz net bir eşik var mı?
Örneğin 46,000 doların altına inerse düşüş devam eder diyebilir miyiz?
Evet hocam. 46133$ destek olarak 10 saattir çalışıyor. Altına inerse 43746$ var bekleyen.

Bitcoin Son Durum Grafiği

46133$ seviyesinden aldığı destek ile yeniden yükselişe geçip yeni bir rekor kırdı. Günlük grafiğin AL sinyali yine çalıştı. Şimdi hedefte 52 bin var. Hatırlarlasınz hafta başında 4 saatlik satış sinyali gelirse bir hafta bekleyeceğimiz hakkında konuşmuştuk. Tam olarak o oldu. Şimdi yeni haftada bakalım neler göreceğiz. Hedefte 50, 52, 55, 58, ve 60 dirençleri var. Başarılı olur mu olamaz mı hiç kimse bilemez.

Screenshot_20210214_132158_org.telegram.messenger.jpg

Bitcoin Son Durum Grafiği

46133$ seviyesinden aldığı destek ile yeniden yükselişe geçip yeni bir rekor kırdı. Günlük grafiğin AL sinyali yine çalıştı. Şimdi hedefte 52 bin var. Hatırlarlasınz hafta başında 4 saatlik satış sinyali gelirse bir hafta bekleyeceğimiz hakkında konuşmuştuk. Tam olarak o oldu. Şimdi yeni haftada bakalım neler göreceğiz. Hedefte 50, 52, 55, 58, ve 60 dirençleri var. Başarılı olur mu olamaz mı hiç kimse bilemez.

Ekli dosyayı görüntüle 2457
Peki hocam aşağa yönelirse neler bekliyoruz, yeni destekler neler desteklerinizle yenileri eklendimi?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri