Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yeni hamle geliyor arkadaşlar. Bu seferki daha sağlam. Son hareketi yine takip ettiğimiz 64895$ civarında kapattı. Sırada 67015$ ve 69000$ var. Buradı ATH. Bu kez burayı deneyecek.

Aşağıda ise unutmayın; 61, 58, 52 ve 48 var. Dikkat!

Sadece kişisel bir uyarı - kripto piyasası bir tık fazla hızla yükseliyor gibi görünüyor, Halving öncesi veya sırasında olası bir düzeltme gelebilir. Ani fiyat artışlarının olası bir kripto balonu oluşturma ihtimali bir sürü kaynakça konuşulmaya başlanılmış.
Bende aynı fikirdeyim fakat bize inat çıkacaktır. Hiç ummadık bir zamanda tokatlama başlar ytd
Halving öncesi ve sonrası diye keskin bir çizgi ile ayırmak yanlış. Hiçbir şey olmayacak. Geçen halvinglerin çok öncesinde fiyatlama oldu ve sonrasında yeni ATH oluştu. ATH'den sonra düşüş zaten olacak ve uzun bir süre o seviyeye gelmeyecek. @SatoshiTURK hocam. En az iki sene vermiştim, kaç oldu? Yine öyle olacak. Hedef 150 bin. Bunu forumda bir yerlere yazmıştım. Az geçmiş yazılarımı okuyun bakalım. Geçen boğa sezonunda yaptığım uzun vadeli analizler halen geçerli. Seviyeleri takip edin; kazanın!

Yatırım tavsiyesi değildir

Halving öncesi ve sonrası diye keskin bir çizgi ile ayırmak yanlış. Hiçbir şey olmayacak. Geçen halvinglerin çok öncesinde fiyatlama oldu ve sonrasında yeni ATH oluştu. ATH'den sonra düşüş zaten olacak ve uzun bir süre o seviyeye gelmeyecek. @SatoshiTURK hocam. En az iki sene vermiştim, kaç oldu? Yine öyle olacak. Hedef 150 bin. Bunu forumda bir yerlere yazmıştım. Az geçmiş yazılarımı okuyun bakalım. Geçen boğa sezonunda yaptığım uzun vadeli analizler halen geçerli. Seviyeleri takip edin; kazanın!

Sanırım yükseliş için 2024 ve 2025 yılını kastediyorsunuz, beklenti zaten bu yöndeydi ve şu anki durum geçmiş 4 yıllık periyodları tekrarlıyor gibi görünüyor. Bende yükselişin devam edeceğini düşünüyorum ama şunu sormak isterim; ATH sonrası düşüşün başlayacağı zaman dilimiyle ilgili bir tahmin var mı? 2025 yılı son çeyreği olabilir diye düşünüyorum.

YTD

Bu adama kulak kesilen kazanır. Piyasa düşerken de kazanır, yükselirken de kazanır.

Tekniz Analiz diye yazılır, Adam diye okunur.

Bizi aydınlatmaya devam et hocam. (y)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri