Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Biraz anlıyorsam yarın gün içinde 34.000 -35.000 arasında dolaşır. :) Test edilen 31.000'den kimler neler toplamıştır. Ytd.
29231$ seviyesinden aldığı destekle 30261$ desteğini oluşturdu ve bu destek üzerinde kalıcı olmaya çalışıyor. Bu çaba 34800$ desteğinin halen çalıştığını gösterir.

Hareketin ilk günündeyiz. Birkaç gün daha böyle devam ederse düşüş derinleşir. Bir an önce 34800$ üzerine çıkmalı.

29231$ seviyesinden aldığı destekle 30261$ desteğini oluşturdu ve bu destek üzerinde kalıcı olmaya çalışıyor. Bu çaba 34800$ desteğinin halen çalıştığını gösterir.

Hareketin ilk günündeyiz. Birkaç gün daha böyle devam ederse düşüş derinleşir. Bir an önce 34800$ üzerine çıkmalı.
bende kendimce ekleme yapayım 30000 i zorlayacak kırarsa aşağı atar biraz daha aksam kapanıs 32000 üzerinde gelirse daha ılımlı olabilir

Hacim hiç de az değil gibi ..Grafik günlük verilere göre..

Ekran Görüntüsü (1238)_LI.jpg

Son durumu palaylaşıyorum.

Saatlik grafikte AL sinyali devam etmekle beraber gelen yeni satışlara dayanmaya çalışıyor. 4 saatlik grafikte ise SAT sinyali devam ederken saatlik grafiğin AL sinyaline olumlu cevap vermek istyor. Bu yüzden şu an karar aşamasında. 4 saatlik grafiğin kararı yukarı yönlü verip AL pozisyonuna geçmesi için saatlik grafiğin tekrar SAT sinyali vermesi gerekiyor. Bu sinyal önemli. Sonrasında 4 saatlikle beraber ikisi AL sinyali vermeyi başarırlar sa yükseliş devam edecek. Başarısız olurlarsa bu kez günlük grafiği strese sokarlar.

34800$ desteği halen çalışıyor ve önemini koruyor. Bu seviye üstünde kaldıkça olumlu olduğunu tekrar vurgulamak istiyorum.

Son durumu palaylaşıyorum.

Saatlik grafikte AL sinyali devam etmekle beraber gelen yeni satışlara dayanmaya çalışıyor. 4 saatlik grafikte ise SAT sinyali devam ederken saatlik grafiğin AL sinyaline olumlu cevap vermek istyor. Bu yüzden şu an karar aşamasında. 4 saatlik grafiğin kararı yukarı yönlü verip AL pozisyonuna geçmesi için saatlik grafiğin tekrar SAT sinyali vermesi gerekiyor. Bu sinyal önemli. Sonrasında 4 saatlikle beraber ikisi AL sinyali vermeyi başarırlar sa yükseliş devam edecek. Başarısız olurlarsa bu kez günlük grafiği strese sokarlar.

34800$ desteği halen çalışıyor ve önemini koruyor. Bu seviye üstünde kaldıkça olumlu olduğunu tekrar vurgulamak istiyorum.

Dün belirttiğim bu senaryo gerçekleşmek üzere. Saatlik grafik ile 4 saatlik grafik birlikte AL demeye hazırlanıyor. 34800$ desteği çok iyi çalışıyor.

Gelen düzeltmenin ağırlığından. Günlük grafik de sıkıntıda. Saatlik ve 4 saatlik grafiklerin gün içinde AL pozisyonuna geçmesi her şeyi düzeltir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri