Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin düşüyor arkadaşlar. Yorumları alalım. Beklentileriniz nelerdir?

Yatırım tavsiyesi değildir.

34.800 doların altına bir miktar sarksa dahi, düşmemek için direniyor. Yükseleceğine inanmak istiyorum. Ancak, son denemesi başarılı olmadı gibi. Haftanın bitmesine daha var ve 42.000 dolara ulaşma ihtimali hala devam ediyor bence. YTD.

Hafta kapanışında 31 bin dolar ve 29.400 dolar altında kapanışlar ana trendlerin kırılmasını sağlayacak, bu benim denediğim 2 adet çizgi. Haftalık 36.900 dolar üstü kapanış da biraz daha nefes aldıracaktır piyasaya düşüncesindeyim. YTD.

Hafta kapanışında 31 bin dolar ve 29.400 dolar altında kapanışlar ana trendlerin kırılmasını sağlayacak, bu benim denediğim 2 adet çizgi. Haftalık 36.900 dolar üstü kapanış da biraz daha nefes aldıracaktır piyasaya düşüncesindeyim. YTD.
Şu an dediğin gibi aşağı yönlü ilerliyor. Önünde 32 bin civarlarında çok güçlü olmayan bir destek var. Daha aşağıda 29231$, 28377$ ve daha aşağısı var. Kısacası düşüş trendi devam ediyor. Biz de izlemeye devam ederiz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoinin asıl amacı akıllı al sat yapmak mutlaka nakitte bi miktar bırakmak lazım alttan toparlamak için bide çok fazla konuşulan coin yükselmez reklam coinidir akıllı al sat yapılırsa eğer btc çok para kazandırabilir önemli olan bi nokta daha var panik satışı yapmamak lazım düşüş yaşıyorsa illaki bunun çıkışı da olacaktır

Analiz yapmadım bitcoin için pek fazla ama bu konu hakkında çok fazla araştırma yaptım gerek twitlerden gerek diğer forumlardan veya videolardan. Çoğu izlediğim yüksek takipçili ve güvenilir analizciler yakın zamanda bir dalgalanma olacağını söylüyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,229
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri