Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

bu konu ilk açıldığı zamanlarda Bitcoin yükselmez düşer diyordum.
sanırım 15K civarını görmez falan demiştim.
evet arkadaşlar bu ayın sonuna kadar 70'i tekrar test eder mi ?

@Vonzarovich @Teknik Analiz @KriptoLuis @Bonarous @Gknacr @gkkrlmz @Arsen Lüpen @Sena Yılmaz @KriptoDeniz @Hitasyurek

yılın son tahminleri gelsin
hatta yıl sonuna @Teknik Analiz bir konu daha açsın bunu kilitleyip ondan devam edelim.
BTC şuan şeker isteyen çocuk gibi ne yapacağı belirsiz . 50k Da tutunabilirse 70k zor değil gibi baya ümitlerle başladık ..

Hatırlarsanız sene sonunda ancak 70 bin civarı diye çok konuştum buralarda. Halen aynı fikirdeyim ki Bitcoin de benimle halen aynı fikirde. Seneye bakacağız artık. :)

Son düzenleme:
Enflasyon rakamları yükseliyor dünyada. Ancak, bunun kripto paralara etkisini azaltmak için sürekli bir çaba sarf ediliyor. SEC açıklamaları, Evergrande vs. Yine de, engel olamayacaklar. Sene sonunda 70 bini görür mü bilmiyorum ama 2022 kripto piyasası için flaş bir yıl olabilir. YTD.

Enflasyon rakamları yükseliyor dünyada. Ancak, bunun kripto paralara etkisini azaltmak için sürekli bir çaba sarf ediliyor. SEC açıklamaları, Evergrande vs. Yine de, engel olamayacaklar. Sene sonunda 70 bini görür mü bilmiyorum ama 2022 kripto piyasası için flaş bir yıl olabilir. YTD.
bitcoinin flash yılını ben de 2023 olarak görüyorum hocam bakalım hangimiz bileceğiz :D

bence küresel krizin en büyük sebebi kripto para
işte bu yüzden dünya genelinde bir çok ülke kolları sıvayacak diye düşünüyorum
bunu ilk fark eden çin oldu bu yüzden önlemler aldı diye düşünüyorum.
2022 genel olarak kripto parada güzel bir yıl oldu bir çok insan güzel kazançlar elde ederken
kimisi ise 900 Derecede erimiş çeliğin içine balıklama daldı.

ben 70'i göreceğini düşünüyorum, bu ay sonuna kadar 70'i görmez ise 2022 durağan geçebilir.

bence küresel krizin en büyük sebebi kripto para
işte bu yüzden dünya genelinde bir çok ülke kolları sıvayacak diye düşünüyorum
bunu ilk fark eden çin oldu bu yüzden önlemler aldı diye düşünüyorum.
2022 genel olarak kripto parada güzel bir yıl oldu bir çok insan güzel kazançlar elde ederken
kimisi ise 900 Derecede erimiş çeliğin içine balıklama daldı.

ben 70'i göreceğini düşünüyorum, bu ay sonuna kadar 70'i görmez ise 2022 durağan geçebilir.
hocam küresel krizin en büyük sebebi kripto para demek biraz yanlış olmaz mı malum covid ve pandemi daha büyük sarstı bence

hocam küresel krizin en büyük sebebi kripto para demek biraz yanlış olmaz mı malum covid ve pandemi daha büyük sarstı bence
bu söylediğin benim teorimi destekler nitelikte.

pandemide insanlar aylarca evde kaldı.
bu süreçte internet üzerinden kazanç şekilleri araştırdı herkes.
bu sebeple kripto paralar ile tanıştı milyonlarca insan.
sonra yastık altında, bankada faizde sağda solda parası olan herkes kripto para sektörüne girdi.
paralar genel olarak eskiden eko sistem içerisinde dolaşır ve insanlar ekonomiye can verirdi.
bugün ise herkesin parası kripto parada :) hareket yok, hareket yoksa berekette yok :)
bak daha geçen günlerde BDDK bir uyarı yayınladı.
genelde aslında önüne geçmek istiyorlar ama başaramıyorlar
kontrol altınada alamıyorlar.
neyse bence biraz daha genel bakalım olaya
önümüzdeki sene belki unutulmaz şeyler yaşarız :)

daha önce pandemi etkilerinden bahsetmiştim

1639333371822.png

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye