Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Short ve long işlemlerini patlatıyorlar bence tekrar 40 bin dolar seviyesini test edicektir.
Bitcoin için vadeli işlemleri açmalarının bir sebebi de manipülasyonu daha kolay hale getirmekti. Şimdi dediğiniz gibi pozisyon patlatıyorlar.

Short ve long işlemlerini patlatıyorlar bence tekrar 40 bin dolar seviyesini test edicektir.
ben zaten şu kaldıraççıları anlamıyorum acaba orada uzun vadede kazanan varmı 1 alıp 5 veriyorlar kaldıraç olayının hiçbir güvencesi yokki elindeki parayı kaptırıp ağlamaya başlıyorlar.

Estf. Kafa Takmak falan :) düşmesse de görüşelim, yoksa zor görüşürüz :)
bu adamın üstüne gitmeyin sonra birbirimizi yiyoruz @Vonzarovich sen neden benim kankimi kafaya takıyosun ayıptır yapma böyle şeyler.:ROFLMAO::ROFLMAO:

ben zaten şu kaldıraççıları anlamıyorum acaba orada uzun vadede kazanan varmı 1 alıp 5 veriyorlar kaldıraç olayının hiçbir güvencesi yokki elindeki parayı kaptırıp ağlamaya başlıyorlar.
Ben ev kredi mi ödedim hocam. :) Stresi ve sürekli takip gerektirdiği için şu aşamada uzak duruyorum. Ama iyi analiz yapabiliyorsan ve birazda şanslıysan çokta zor değil aslında. Sadece aç gözlü olmamak gerekiyor. Yoksa çiğ çiğ yerler bizim girdiğimiz meblağlarda bizi.

senin adına çok sevindim kaldıraç yapıpta böyle güzel haberler veren çok fazla yok. dediğin çok dogru açgözlü olmayacaksın ama insan hırsının sınırı yok
Ben ev kredi mi ödedim hocam. :) Stresi ve sürekli takip gerektirdiği için şu aşamada uzak duruyorum. Ama iyi analiz yapabiliyorsan ve birazda şanslıysan çokta zor değil aslında. Sadece aç gözlü olmamak gerekiyor. Yoksa çiğ çiğ yerler bizim girdiğimiz meblağlarda bizi.

İnsan hırsını dizginleyemiyorsa, bu piyasada çerez niyetine yerler zaten. Önce hırs olayını disipline edebilmeli, koyduğu hedeflerden şaşmamalı.

Bu arada teşekkür ederim hocam :)
senin adına çok sevindim kaldıraç yapıpta böyle güzel haberler veren çok fazla yok. dediğin çok dogru açgözlü olmayacaksın ama insan hırsının sınırı yok

Biraz anlıyorsam yarın gün içinde 34.000 -35.000 arasında dolaşır. :) Test edilen 31.000'den kimler neler toplamıştır. Ytd.

Bence merakınız varsa, bir bakın araştırın 3-5 ay.. Bir çok platformda demo hesaplarda var ,test edin... Yılda hatasız 2-3 işlem yapsanız yeter.. Hata genelde bakiyeyi tamamen sıfırlar dikkat..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri