Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin fiyatını tahmin yarışması ..... 17 -22 kasım 2020

Arkadaşlar merhaba...
Bitcoin fiyatını tahmin yarışmamız , yönetimin sponsorluğu altında , artık her hafta yapılacak.

Katılım kuralları :
1-- Bitcoin fiyatının 22 Kasım 2020 tarihinde bizim saatimizle saat 22.00 de oluşan kapanış fiyatını ((Binance verileri) , en yakın oranla tahmin etmeye çalışıyoruz. .
2-- Sadece bir tahminde bulunabilirsiniz ve tahmininizi tam sayılar kullanarak(18.882 gibi ) bu başlık altında paylaşmalısınız.
3-- Tahmininizi 17 Kasım tarihinden başlayıp, 21 Kasım Cumartesi günü saat 18.00 a kadar bırakabilirsiniz. Bu saatten sonra yapılan tahminler geçerli değildir.
4-- Aynı rakamlarla tahminden kaçınmak için diğer üyelerin yaptığı tahminleri lütfen kontrol ediniz.
5--Yönetim kadrosu yarışmaya katılabilir, fakat ödül programının dışındadır.
6-- Yarışma tarihleri arasındaki sürede ,forum kurallarını ihlal etmeleri neticesinde haklarında yönetim tarafından kısmi veya kalıcı uzaklaştırma cezası verilen üyeler ,kazanan tahmini yapsalar dahi ödül alamazlar.

Ödüller :

En iyi tahminci ödülü ---------- 5000 Satoshi
İkinci en iyi tahminci ödülü -----2000 Satoshi

....Tüm forum üyesi arkadaşlarımızı katılmaya davet ediyorum ,Bol Şanslar.... :)

18500 tahminim devam ediyor. :) net tahminim 18500$

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri