Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Gelecekte Var Olacak mı? GPT-3

Bitcoinin her zaman var olacağını düşünüyorum hatta 1 satoshinin de parçalara ayrılıcağına inanıyorum , çünkü bitcoin bu piyasa büyüdüğü sürece büyümeye devam edecektir , şuan en çok güvenilen coin olduğunu düşünüyorum çünkü herkes düşse de yükselir mentalatiside yaklaşıyor neredeyse

Artık herşey digitallleşmeye başladı. Gelecekte kağıt paralar olmayacak ve hükümetler kendi digital paralarını oluşturacaklar. Böylece hem çoğu masraftan kurtulmuş olacaklar hem de para akışını takip etmekle vergileri hakkıyla hazineye katacaklar. Yasa dışı faaliyetleri kolay takip edecekler. Şu an ceplerimizde olan Çipli kimlik kartlarımız aynen gsm sim kartları gibi kolay takip edildiği gibi o gün bu digital alışverişler için kullanılacak kartlar daha kolay takip edilebilecektir. Bu öngörü için dahi yada medyum olmaya gerek yok kanımca

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri