Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi Bitcoin günah mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çokça merak ettiğimiz konulardan biri olan bitcoin yasal mı acaba çoğumuz için de çok fazla para bulunduğundan dolayı bunu hiç önem vermese bile merak ettiğim konulardan birisi açıkçası

DİYANET DİYORKİ _Alıntılı yer_
"Kullanıcılar arasında değişim ya da kıymet ölçüsü olarak genel kabul gören, kaynağı itibariyle kullanıcılara güven veren her türlü paranın kullanımı caizdir."

Konumu okuduğunuz için rica ederim

diyanetin söylediği yer alıntıdır

Çözüm
Kripto Paraları farklı boyutlarda ele alalım demeyeceğim
Bankadan kredi çekersin faiz ile ödersin
Kredi kartı kullanırsın faiz ile ödersin
Altın alır 10 yıl bekler yastık altından bir çağrı üzerine çıkartırsın
Dolar alır yükselince satarsın
Arsa alır değerlendirince birine verir kar yaparsın
Eee Kripto Para Günah mı?
Yukarıda saydıklarımdan daha temizdir.

Arkadaşlar siyasette bile aktif olarak kripto para alım satımı yurt dışına göndereni var.
Bırakın artık şu sohbetleri
Biz nasıl bir ülkeyiz?

30 Yıl baş örtüsü ile gündemi meşkul ettiler bu esnada millet uzay teknolojisi geliştirdi
Şimdi uzay bilmem nelerine yatırım yapıyoruz yabancı firmlara.
üfff siyasete dönüşmesin konu...
gerek yok uzamasına herkes kendi çıkarımını yapsın...
Günah olduğunu sanmıyorum bir ara bende böyle düşünüyordum.
Sonuçta bir para diğer paralardan tek farkı sanal olması ama aynı işlevi görüyor o sebepten sorun olmaz diye düşünüyorum.
Ama şöyle bir durum var btc izi sürülemeyen bir para ve bununla orantılı olarak bu para birimi darkweb vasıtası ile buralara geldi.
Yani paranın doğuşunda illegallik var baya bu sebepten ben bir ara tedirgin oldum, ama bu şekilde düşünürsek hiçbir para birimi temiz değildir...

Arkadaşlar artık günümüzde günah ta sevapta göreceli kavramlar haline geldi.
Diyanetten Alıntıdır "tokiden daire alacaksan kredi çekmek caizdir"
benim size demem kimsenin dediğine bakmayın elinizde telefonlarınız var önünüzde bilgisayarlaınız var araştırın kimsenin ağızına bakmayın.
benin bu konuya bakışım ben ticaret yapıyorum dükkanımda alıdığım malıda satıyorum kripto parayıda alıp satıyorum arasında bir fark olduğunu sanmıyorum

Arkadaşlar artık günümüzde günah ta sevapta göreceli kavramlar haline geldi.
Diyanetten Alıntıdır "tokiden daire alacaksan kredi çekmek caizdir"
benim size demem kimsenin dediğine bakmayın elinizde telefonlarınız var önünüzde bilgisayarlaınız var araştırın kimsenin ağızına bakmayın.
benin bu konuya bakışım ben ticaret yapıyorum dükkanımda alıdığım malıda satıyorum kripto parayıda alıp satıyorum arasında bir fark olduğunu sanmıyorum
Göreceli olamaz hocam o bilgisizlikten oluyor malesef.
Dediğiniz gibi kişi kendisi detaylı araştırma yapmalı ve vicdanı rahatsa da işine bakmalı
O diyanet meselesi çok acı oyuncak yaptılar dinimizi ya :mad:

Kripto Paraları farklı boyutlarda ele alalım demeyeceğim
Bankadan kredi çekersin faiz ile ödersin
Kredi kartı kullanırsın faiz ile ödersin
Altın alır 10 yıl bekler yastık altından bir çağrı üzerine çıkartırsın
Dolar alır yükselince satarsın
Arsa alır değerlendirince birine verir kar yaparsın
Eee Kripto Para Günah mı?
Yukarıda saydıklarımdan daha temizdir.

Arkadaşlar siyasette bile aktif olarak kripto para alım satımı yurt dışına göndereni var.
Bırakın artık şu sohbetleri
Biz nasıl bir ülkeyiz?

30 Yıl baş örtüsü ile gündemi meşkul ettiler bu esnada millet uzay teknolojisi geliştirdi
Şimdi uzay bilmem nelerine yatırım yapıyoruz yabancı firmlara.
üfff siyasete dönüşmesin konu...
gerek yok uzamasına herkes kendi çıkarımını yapsın.
Kilit.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri