Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin in güvenilir adresi neresi?

Merhabalar,
Bildiğiniz gibi her geçen gün bitcoin dolandırıcıları artıyor. Size göre bitcoinimi hangi siteden alırsam daha güvenilirdir? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Hepinize iyi günler...

Kripto para sektöründe hiçbir kuruluş için %100 güvenilir diyemeyiz. Nihayetinde gelecekte ne olacağı bilinmez.
Fakat ben Binance kullanıyorum ve bilindiği gibi Binance dünyanın en büyük kripto para borsası. İsterseniz imzada ki linkten Binance'yi inceleyerek komisyonlu üye olabilirsiniz.
Yatırım tavsiyesi değildir.

@Gknacr hocamızın dediği gibi hiç bir borsa %100 diyemeyiz Binance, OKEx, ProBit, KuCoin, Gate.io gibi borsalar benim kullandıklarım kaldı ki OKEx ve ProBit sitemize sponsor incele seç beğen. Kararı kendin ver.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri