Bitcoin Jack: Bitcoin Yıl Sonunda Güçlü Bir Ralli Görebilir

  • Konbuyu başlatan İlkyaz Taşdemir
  • Başlangıç tarihi
Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Scrypt: CPU ve GPU ile madencilik yapanlara avantaj sağlayacak şekilde tasarlanmış SHA-256 çalışma sisteminin alternatif bir kanıtıdır.
İ

İlkyaz Taşdemir

Misafir


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
Analist Bitcoin Jack, Bitcoin analizlerini tamamladığını ve Bitcoin fiyatının yükselmeye başlayacağını iddia etti. 2017 yılında Bitcoin’de görülen güçlü ralliye atıfta bulunan analist, 2020’nin son çeyreğinde de benzer bir yükseliş yaşanacağını tahmin ettiğini dile getirdi.

Popüler trader ve analist Bitcoin Jack, 25 Ekim’de Bitcoin ile ilgili bazı yorumlar paylaştı. Kısa vadede yüksek fiyat hareketliliklerinin görüleceğini öne süren Jack, orta ve uzun vadede Bitcoin’in bullish olduğunu belirtti.

$BTC about to light up

Finished my chart studies, will review in the morning and if all still makes sense, share my thoughts

Looks like remaining of Q4 and early 2021 is going to be filled with volatility in both directions (50% pumps, 30+% dumps) – swing trade heaven

— //Bitcoin ack
1f410.png
(@BTC_JackSparrow) October 25, 2020
Pump and dump geliyor


Ünlü analist, Twitter’da paylaştığı Bitcoin yorumunda kısa vadede yüksek volatilite beklediğini, uzun vadede yükseliş sinyallerinin bulunduğunu paylaştı. Analiste göre, 4. çeyrek ve 2021’in başlarında %50 pump + %30 dump olmak üzere yüksek volatilite görülecek. Bu volatilite, Jack’in yorumunlarında “swing trade cenneti” olarak ifade ediliyor.

Vadeli işlemlerde güçlü fiyat hareketleri bekleniyor


Analist, 25 Ekim tarihli Bitcoin yorumuyla birlikte CME Bitcoin Ekim ayı sözleşmelerinin ardından da volatilite görülebileceğini paylaştı. Ay biterken yaklaşık 500 milyon dolar değerindeki Bitcoin’in işlem görmesi için hala 5 günü olduğunu vurguladı. Bu nedenle Bitcoin Jack’e göre ay sonunda yüksek fiyat hareketliliği görülmesi ihtimali oldukça yüksek.

bitcoin-jack


Son olarak Jack, Bitcoin fiyatıyla ilgili Twitter’da bir paylaşım daha yaptı. Analist, Bitcoin fiyatının yükselişine vurgu yaparak Bitcoin yatırımcılarının sessizliğine şaşırdığını şu şekilde dile getirdi:

“Bitcoin 13 bin dolar seviyesinde ve Twitter hayalet kasaba gibi, çok ilginç”

Bitcoin fiyatı için genel tahminler olumlu


Bitcoinist’in aktardığı analize göre, Dow Jones ve S&P500 endeksinde görülen güçlü bir düşüşün etkisiyle Bitcoin de hafif bir gerileme yaşadı. Yorumlara göre, ABD borsalarında görülen gerileme bazı uzmanlar için endişe verici olsa da çoğu analist piyasada bullish sinyallerin görüldüğüne inanıyor. Bitcoin, son birkaç hafta içerisinde PayPal haber akışının da etkisiyle yükselme yaşamıştı. 10.200 dolar seviyesinden 13.350 dolara kadar çıkan BTC, şu anda CoinGecko verilerine göre 13.081 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bitcoin Jack: Bitcoin Yıl Sonunda Güçlü Bir Ralli Görebilir isimli makale İlkyaz Taşdemir tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

kaynak : https://koinbulteni.com/bitcoin-jack-bitcoin-yil-sonunda-guclu-bir-ralli-gorebilir-82949.html
 

Üst