Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Kaybettirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese Selam Olsun İsmim Mehmet Sait Akçınar Bitcoine 33 bin tl yatırdım. Kendi hatalarım ve marjin işlemlerinde likit oldum. Çok üzgünüm. Sizin site sayesinde aydınlanırım. Kararlıyım kendimi eğiteceğim.

Kaybettiğim en hayırlı para diye kendimi avutuyorum. Çünkü biz çok geri kalmışız diye düşünüyorum. Eskiden ticaret ipek yolunda yapılıyordu şimdi e ticaret, internet gelecekte bu zararımı çıkartıp kara geçeceğimi düşünüyorum. Herkesi temkinli olmayı tavsiye ediyorum.

Herkese Selam Olsun İsmim Mehmet Sait Akçınar Bitcoine 33 bin tl yatırdım. Kendi hatalarım ve marjin işlemlerinde likit oldum. Çok üzgünüm. Sizin site sayesinde aydınlanırım. Kararlıyım kendimi eğiteceğim.
bende bir hata yapmamak adına bilgi edinmek nasıl hareket edecegimi ögrenmek için buralardayım

• Arkadaşlar gerçekten bu dönem, kahraman market süpermarkete karşı skecinde olduğu gibi her şey, en güzel üretimi de yapsan nafile. Teknoloji ve internetten uzak bir yaşamın var ise başarı oranın çok düşük. Benim görüşüm bu

Ben en güzel diyarbakır burma kadayıf üretimi yapıyorum çok beğilmesine rağmen istediğim satışı yakalayamıyorum çünkü pazarlama tekniklerini bilmiyorum. Bir şey öğrendim oda hiç bir şey bilmediğimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri