Bitcoin madenciliği nedir?

  • Formasyon: Fiyat verilerinin belirli şekillere bürünmesi. Flama, bayrak, takoz vb.

Klcaslnnn36

Çavuş
Level 1 (1X)


0.00001790
  • 0.00000000  
  • #1
Bitcoin kişiden-kişiye çalışan bir ağdır.Bununla birlikte şu anlama geliyor ki Bitcoin kullanan herkes Bitcoin bankasının parçası anlamına gelmektedir.
Bitcoinler nereden geliyor?
Bitcoin madenciliğinde,madenciler matematik problemlerini çözmek için özel yazılımlar kullanırlar bununlar birlikte yeni Bitcoinler üretilir.
Kişiler Bitcoin ödemelerini doğruladığı zaman daha çok kişiyi kullanmaya teşvik ediyor daha fazla madencide daha fazla güvenli ağa sebep oluyor.
Bitcoin, madencilerin matematik problemlerin zorluğunu değiştiriyor problemleri çözme sürelerince.Eskiden madenciler işlemcilerini ve bilgisayarlarını kullanmıştı daha hızlı yapabilmek için tabiki yavaş ve elektrik ihtiyacı duyuyorlardı başarılı olamıyorlardı.Oyun oynarken kullanılan ekran kartlarının Bitcoin problemleri üzerinde büyük etkisi olduğunu fark eder ve bu kartlar daha çok ısı üretir aynı zamanda elektirik de üretirdi.
İlk ticari Bitcoin madenciliği ürünleri,Bitcoin madenciliği için proglanmış özel çipler taşıyorlardı.Bu çipler daha hızlıydı fakat yinede enerjiye ihtiyaçları yoktu.
ASIC teknolojisi sayesinde daha az elektirik ile daha hızlı bitcoin madenciliği çok daha hızlı yapılıyordu.Bununla birlikte daha fazla ün kazandı.Ağ’a daha çok kişi katılamaya başladı bu da bireylerin matematik problemlerini zorlaştırdı.
Bitcoin ağının güvenli dengeli ve sorunsuz olduğunda her zaman emin olur.
 

Bu konudan Klcaslnnn36 isimli kullanıcıya 0.00000084 Bitcoin verilmiştir

Şimdi Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Üst