Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yardım Bitcoin Nasıl Alınır?

Arkadaşlar merhaba hepinize ben yeni başladım bu işlere o yüzden araştırıyorum ama tabi tıkandığım noktalarda sizlerden bilgi almak çok daha iyi olur.

QR Kod işlemlerinizi basitleştirme amaçlı geliştirilmiş bir uygulamadır, Yapmanız gereken bir QR kod okuyucusu ile ekrandanki resmi okutmaktır, Bu sayede direk bitcoin adresinizi kopyalamış olacaksınız
mesela bu sitede cüzdan sekmesınden girdiğim zaman bu yazı karsıma cıkıyor benım bitcoın ım yok malesef ki bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekiyor yada nasıl bitcoin sahibi olurum simdiden yardımcı olacak arkadaşlara tesekkürler

bu site bitcoin satışı yapmıyor öncelikle bunu bilelim :)
bu sitede yazı yazdıkça bitcoin kazanırsınız.
bununla alakalı bir çok konu mevcut :)

para ile direk bitcoin almak istiyorsanız BTCTURK'ten bitcoin satın alabilirsiniz :)
BTCTURK üye olun ve hesabınızı doğrulayın
banka hesabı açıyor gibi kendi bilgileriniz ile üye olmanız gerekmektedir.
sonrasında zaten btcturk sizi yönlendirecektir.
siz adımları tamamlayın mobil üzerinden yapıyorsanız yani cep telefonundan BTCTURK uygulamasını indirin ve üye olmaya çalışın.
sorun yaşarsanız buraya ekran görüntüsü ekleyin yardımcı olalım.

evet bu site yi baya inceledim burda öncelik konulara katılmak düzgün verilen cevaplar:) emeğinize sağlık ilk önce benim gibi yeni başlayan bilgi sahibi olmayan kişiler için çok yararlı bir ortam..

Para ile de alabilirim tabi ama hani bedavadan alınıyor mu yoksa illa biraz kesenin ağzını açmak mı gerekiyor? Teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgilere ayrıca

evet bu site yi baya inceledim burda öncelik konulara katılmak düzgün verilen cevaplar:) emeğinize sağlık ilk önce benim gibi yeni başlayan bilgi sahibi olmayan kişiler için çok yararlı bir ortam..

Para ile de alabilirim tabi ama hani bedavadan alınıyor mu yoksa illa biraz kesenin ağzını açmak mı gerekiyor? Teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgilere ayrıca
Buradan kazanabilirsin bende yeni başladım bir sürü ödeme kanıtı olan bir site ve ayrıca bir şeyde sıkıntı yaşadığında ilgileniyorlar , reklama tıklayarak kazanç sağlayabilirsin ancak baya uğraştırıcı öte yanda mining var mining çok değişik bir şey temelde basit ancak detaylara indikçe kafan baya karışıyor günde ben 50 satoshi falan kazıyorum ancak baya güçlü makine gerektiriyor

Tanımlanan hesabı nasıl kullanacağım bilgi verebilirmisiniz herhangi bir IBAN no tanimlicazmi

SatoshiTURK ile ilgili soruyorsanız yapmanız gereken sadece şu aşağıdakiler.

1638127207873.png

Makale konuları ekonomi ile ilgili mi yoksa kripto dünyasıyla ilgili mi olmalı şimdiden teşekkürler yeniyim kusura bakmayın
bizim sitemiz sadece kripto para ve ekonomi :)
birde her kategoride Bitcoin kazanamıyoruz bunu aşağıdaki linkte görebilirsiniz.

örneğin sohbet kategorisinde doğal olarak kazanç yok
tanışalım kategorisinde yok
veya HYIP ve Ref link verilen kategorilerde yok.
Sadece kullanıcılara faydalı olabilecek kategoriler kazanç sistemine dahildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri