Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Nereye Gidiyor? Sizce Şimdi Hangi Fiyatları Görecek?

Bitcoin için verimli bir haftayı geride bırakmak üzereyiz. Oldukça ciddi bir değer artışı yaşayan bitcoin ve birçok altcoindeki düşüş eğilimi, yatırımcıların BTC'ye kaydığını gösterir gibi. Elbette bunu tam olarak bilemeyiz ama BTC'nin yeni seviyeleri sizce neler olacak. Ben dolar için hep bir tabir kullanırım. Çıktığı yeri unutmaz diye ki hiç unutmuyor. Sizce bu BTC içinde geçerli olacak mı? Dump yer mi? Sizce ne kadara kadar yükseliş eğilimde olacak. Özellikle Adminimi @admin bu başlık altına bekliyorum :) Profil durumunda bırakmakla kalmayalım lütfen. Tecrübenizle sizin ve diğer arkadaşların analizlerini alalım. Grafik analizi önemlidir. Ama sadece grafik analiz ederek olsaydı herkes zengin olurdu. Fiyat ve gidişat tahminlerinizi alalım :)

Kasımda Bitcoin Başkadır bilmiyorum bunu duyan oldu mu ?

Bitcoin her yıl kasım ayında bir artış eğilimindedir, Çünkü böyle bir algı yıllar önce yaratılmıştır. Balinalarda bunu değerlendirir.

Son 3 yılda Kasım ayları hep durgun geçti, Etrafımdaki her arkadaşım bilir ben her zaman Kasımı bekleyin derim nitekim genelde doğru çıkar,

2017 Yılındada birçok Şişirme haberler oldu, Biz bunun bilincindeydik düşecek dedik, Bizim limitimiz 2017 de 11K USD civarlarında satıp çekilmekti,

Ama baktık durmuyor bu aldı başını gidiyor bizi gibi uzun yıllar al sat yapmış yatırımcıları bile şaşırttı biz bu treni kaçırmak istemedik. Ne yaptık tekrar girdik 11Kdan sattığımız bitcoin'i 15'kdan tekrar aldık ve beklemeye başladık. Ripple ve Next'in rekor kırmasıyla biz baya 1 hafta daha gider gözüyle baktık. ama gel görki bizi bile ters köşe yaptı. Şimdi sence güvenirmiyim tekrar :) ben ve arkadaşlarım ciddi zararlar ile çıktık

ciddi zarar derken ben 50K arkadaşım birisi 100K civarı diğerleri 30-40 böyle

şimdi kasım ayının ilk haftasından sonra ben her zaman tedirginimdir. Riske girmez çekilirim,

Ama şuan görünür bir şey yok yani arkasının geleceği yok, O zamanda Paypal açıklama yapmıştı,

Soruyorum size ? Paypal, Elon Musk, Twitter Ceosu, ve diğer Balinalar kim bana diye bilir bunların bitcoin olarak yatırımı yok ?
Hepsinin yatırımı var ve Hepsi birer balina, durum böyleyken bunlar birbirleri ile iletişi kurmuyor mu ? Hadi satalım dump yapalım yeter bu kadar demiyor mu?

Bu balinalarda bu kadar para varken nasıl aktarım yapıyorlar Borsalara ? bu paraları aktarırken borsaların hacklenmesi göz önünde bulundurulmuyor mu ? o halde şu demek oluyor bu balinaları tüm borsalar tanıyor ve borsalar ne zaman dump olacağını biliyor ve dump esnasında ya yavaşlamalar oluyor ya kilitlenmeler yada bakımlar....

Arkadaşlar az ile yetinmeyi bilin ben çok kazandım 100 K kaybım oldu ama fazlasını kazandım bu yüzden sınırınız limitiniz olsun.

şuda kalsın şurada en basiti türk site,
Bitcoin talklta binlercesi vardır.
webtekno.com/bitcoin-neden-her-yilin-kasim-ayinda-cildiriyor-h80704.html

Çok güzel açıklamışsınız. Kasım trendini bende biliyorum ama ne zaman gaza gelip bir şeyde yatırımlarımı arttorsam hep kaybettim. O yüzden beklemeyi tercih ediyorum. Bitcoin ilk çıktığı ve güzel yükselişler yaptığı zamanlar (1000 TL civarı) belki değildi ama şu an, haberlerde ve televizyonlarda gördüğümüz bütün yatırımcılar, patronlar kesinlikle ellerinde BTC tutuyorlar. Balinaların onlar olma ihtimali yüksek. Yoksa standart bir evde bilgisayar başında birinin trilyonları, katrilyonları olması pek beklenen birşey değil. Ve evet borsa kolay speküle edilmez kripto paralarla kıyaslayınca. Ama kripto lar anlaşırlarsa temiz para demek. Hadi şişirelim, hadi satalım gibi gibi. Anonimlik var. Kim ne yaptı çok görmek mümkünde değil. Yoksa çok büyük alımlarda şirket açıklama yapar, şirketimizin şu kadar hissesi şu gruba satılmıştır vs. Bunda öyle bir durumda yok. Zenginlere zenginliklerini arttırmak için bir kapı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri