Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Rekor Kırdı!

rekor-bitcoin-btc.jpg

Ülkemizde dolar kurunun yükselmesi ile BTC rekorunu Türkiye'de tazeledi.
Aslında, 2017 yılında 20.000 Doları Gördüğünde 80.000 TRY civarında olan Bitcoin Bugün 20.000 Doları görmemesine Rağmen 93.000-96.000 TRY arasında gidip geliyor.

Sizce Bitcoin alımı mantıklı mı?

bir kaç defa 12 bin dolar civarlarından döndü... 12 bin dolarlık fiyatları yeterince sindirdigini düşünmeye başladım..bu fiyatlara yakın seviyelerde güç toplamaya ,gücünü devam ettirmeye çalışacagını düşünüyorum... biraz daha iyi durumda ve ileriye bir şekilde büyük-küçük sıçrayışları muhtemelen olacak.

Türkiye'de Rekor üstüne rekor 100 K
Unutmadan bu Bitcoinin başarısı değildir ülkemizde....

Bende 2017 sonlarına doğru tanıştım kendileriyle ozamanlar 10k$ civarında girmiştim sanırım sonra 19k$ kadar cıktı birazını karla satmıstım lakin haberlerde sosyal medyalarda btc 100 bin$olacak yok 1milyon$ olacak muhabbeti döndü üstüne birde forbes dergisimiydi neydi bir fotografı paylaşıldı bende çıkabilir umuduyla beklemiştim lakin 2019 dip noktalarında yüksek zararla sattım. Suan 100k ları geçmiş btc artık çok popiler olmamasına ragmen arttı artık ben kestiremiyorum.

Bende 2017 sonlarına doğru tanıştım kendileriyle ozamanlar 10k$ civarında girmiştim sanırım sonra 19k$ kadar cıktı birazını karla satmıstım lakin haberlerde sosyal medyalarda btc 100 bin$olacak yok 1milyon$ olacak muhabbeti döndü üstüne birde forbes dergisimiydi neydi bir fotografı paylaşıldı bende çıkabilir umuduyla beklemiştim lakin 2019 dip noktalarında yüksek zararla sattım. Suan 100k ları geçmiş btc artık çok popiler olmamasına ragmen arttı artık ben kestiremiyorum.
Tek değilsin hocam bu konuda :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri