Neler yeni
probit borsası

Bitcoin Satın Diyen Efsaneden Şok Sözler

  • P2P: Blokzincirin temelini oluşturan, kişiden kişiye transfer protokolü, dağıtık ağ mimarisi.

melendizliali

Üstçavuş
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
⭐ Gold ⭐
Katılım
2 Ocak 2023
Mesajlar
202
Tepkime puanı
43
Puanları
285
Konum
Niğde
Cinsiyet
Erkek


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

Bu makaleyi hazırlayan melendizliali isimli kullanıcı 0.00002100 Bitcoin kazanmıştır

0.00002100 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 9.25 Türk Lirası Değerindedir.


1 btc.png


Son günlerde Bitcoin’in artışı ile birlikte yeniden kripto dünyası yorumlanmaya başladı. CNBC kanalında Mad Money şovunun sunucusu Jim Cramer ajansın daha proaktif bir yaklaşım benimsemesi ve spot BTC ETF'lerine izin vermesi gerektiğine inanıyor.
Cramer'in görüşleri, SEC'in kripto para birimlerini düzenlemek için daha açık ve destekleyici bir yaklaşım benimsemesi gerektiğine inanan birçok kişi tarafından paylaşılıyor. SEC, spot BTC ETF'lerine izin vererek yatırımcılara daha fazla koruma sağlayabilir görüşü hakim.

Spot BTC ETF’lerine İzin Verilecek Mi?​

Spot BTC ETF'lerine izin verip vermeyeceğine karar vermek SEC'e kalmıştır. Ancak Cramer, bunu yapmalarının hem yatırımcılar hem de kripto endüstrisi için faydalı olacağına inanıyor. SEC, spot BTC ETF'lerine izin vererek yatırımcılar için daha fazla koruma sağlayabilir ve aynı zamanda kripto para birimlerinin daha fazla yaygın olarak benimsenmesini teşvik edebilir.

John Deaton-SEC İkilemi​

XRP hakkında yaptığı yorumlarla ön plana çıkan John Deaton yorumlarını esirgemiyor. “Cramer'in, yatırımcıların SEC ve Gary Gensler'den koruma eksikliği nedeniyle kripto para birimlerinden kaçınmaları gerektiği şeklindeki düşüncesine katılmayabilir, ancak Nate Geraci, Cramer'in kripto firmalarına yönelik düzenleyici saldırının daha yeni başladığı görüşüne” katılıyor. Ayrıca, birçoğu Gensler'in uygulama odaklı yaklaşımını eleştirdi.

Özetle: Cramer riskleri konusunda uyarıda bulunuyor ve Gensler, sektörü düzenlemek için daha uygulamalı bir yaklaşım benimsiyor. SEC, yatırımcıları korumak için kural ve düzenlemelerini uygularken yeniliği teşvik eden bir ortam yaratmaya çalıştı, yatırımcılar Gensler'in yaklaşımını çok geç olmakla eleştirdiler.
 

Bu makaleyi hazırlayan melendizliali isimli kullanıcı 0.00002100 Bitcoin kazanmıştır

0.00002100 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 9.25 Türk Lirası Değerindedir.


Üst