Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Benim beklentilerime göre 2022 yılında 2021'e göre daha sıkıntılı bir dönemle karşı karşıya olacağımızı düşünüyorum coinlerdeki hareketlilik beni endişelendiriyor

2022'yi kestirebilmek o kadar güç ki, 2021 sonbaharındaki olumlu hava şimdi bıkkınlığa bırakmış gözüküyor. HODLerlar için değişen bir şey yok tabii, kısa ve orta vadeci yatırımcılar sıkılmışa benziyor.

BTC'nin 2012'den 2017'ye dek tam 5 senelik yatay gitmişliği vardı, ancak o zamanlar 30$ seviyesindeydi. Daha sonraki büyük sıçrayışı malum. Eğer bu seviyelerden uzun süre yatay giderse (bu kez 5 sene sürmez) çok büyük bir sıçrayışa şahit olabiliriz. Tabii bunlar temenni :) ve tabii ki ytd.

2022'yi kestirebilmek o kadar güç ki, 2021 sonbaharındaki olumlu hava şimdi bıkkınlığa bırakmış gözüküyor. HODLerlar için değişen bir şey yok tabii, kısa ve orta vadeci yatırımcılar sıkılmışa benziyor.

BTC'nin 2012'den 2017'ye dek tam 5 senelik yatay gitmişliği vardı, ancak o zamanlar 30$ seviyesindeydi. Daha sonraki büyük sıçrayışı malum. Eğer bu seviyelerden uzun süre yatay giderse (bu kez 5 sene sürmez) çok büyük bir sıçrayışa şahit olabiliriz. Tabii bunlar temenni :) ve tabii ki ytd.
O zamanki toplam market hacmini bugün bir tane balinanın bir tane al emrinden düşük. :) BTC günden güne daha az volatil olur ama aylar boyunca yatay gidebileceğini düşünmüyorum.

2022 4. Aydan sonra 2 ye katlayacagını düsünüyorum
YTD
Bende de aynı düşünce var bu arada. Ytd.

4 Aralık'tan beri iki çizgi arasındaki zik zak hareketlere sonunda bir tepki geldi… Pozitif olsa sevinecektim ama negatif oldu diye üzülmedim, biz de alttan toplarız o sırada.
IOTA %5 daha düşerse 30 usd likide olacağım o kötü. :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri