Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

YTD Eklemeyi unutmayalım.
Bitcoin 2021 yılı geride kaldı, Artık önümüzdeki günlere dair sohbetlerimizi bu konu altından devam ettirebiliriz.

Aşağı veya yukarı yönlü her hareketi canlı olarak değerlendirebileceğimiz bu konuya fikir sahibi herkesi davet ediyorum.
Haberlerinizi, grafiklerinizi, analizlerinizi, bilgilerinizi, al-sat sinyallerinizi...
Aklınıza gelebilecek her türlü etkileşimi burada paylaşabilirsiniz.
Lütfen fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin.

2022 yılının ilk tahminlerini yapabiliriz arkadaşlar :)
Beklentileriniz ne yönde ?

Bitcoin Sohbet için canlı sohbetimizide kullanabilirsiniz.

2022 Yılında Yeni Milyonerlerin SatoshiTURK'ten çıkması dileğiyle...
Bitcoin yaz aylarıyla beraber ciddi bir yükseliş gösterir.

Bitcoin 2021 yılı geride kaldı, Artık önümüzdeki günlere dair sohbetlerimizi bu konu altından devam ettirebiliriz.

Aşağı veya yukarı yönlü her hareketi canlı olarak değerlendirebileceğimiz bu konuya fikir sahibi herkesi davet ediyorum.
Haberlerinizi, grafiklerinizi, analizlerinizi, bilgilerinizi, al-sat sinyallerinizi...

2022 yılı, Kripto paraborsası ve Bitcoin açısından başarılı bir sene olur inşallah.

Bu sene, metaverse sene olacak düşüncesindeyim. Yeni bir proje değil aslında, ismi yeni yeni duyulmaya başladı. Bu sektörde akıllı yatırımcı iyi kazanç sağlayabilir diye düşünüyorum.

Bitcoin şimdilerde düşüş yaşasada, gelecekde artacağına inanıyorum

Zamanın da alıp satanlar köşeyi döndü şuan kripto para ile kim uğraşır artık deyip meyve suyundan bir yudum alıyordur .😁
Kripto paralar daha çok çok yeni.
10 yıl içinde kripto paralardan, büyük kazanç elde edemeyenler, bence mantıksız hareket edenlerdir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri