Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Aylık grafik dışında tüm grafiker yukarı yönelmiş durumda. Tabii yüksek oranda aylık grafiğin etkisi. Haftalık grafik umut ışığı sadece ve işini yapıp 27'lere kadar getirdi. Geçmişte belirlediğim 28377$ ve 29231$ seviyeleri böylece mümkün oldu. Geçenlerde bir yerde 34800$ seviyesinden az bahsettim. Oradı şimdilik en önemli seviye. Adım adım ilerliyoruz. Kısacası 27'lerde değil de 29 ve 30'larda az oyalansa daha iyi olur @Bazinga. 😊

@KriptoLuis 😉

Yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoin, eşler arası bir ağ üzerinde çalışan merkezi olmayan bir dijital para birimidir. Değeri dalgalanmalara tabidir ve fiyatı geçmişte değişken olmuştur. Bazı uzmanlar, Bitcoin'in geniş çapta kabul gören bir küresel para birimi olma potansiyeline sahip olduğuna inanırken, diğerleri uzun vadeli beklentileri konusunda daha şüpheci.
Birçok kişi, Bitcoin'in gelecekteki fiyatı hakkında çeşitli tahminlerde bulundu ve bu tahminler, aşırı iyimserden çok kötümserliğe kadar uzanıyor. Bazı uzmanlar, Bitcoin fiyatının önümüzdeki yıllarda artmaya devam edeceğini tahmin ederken, diğerleri fiyatının düşebileceğine inanıyor.

Genel olarak, Bitcoin'in gelecekteki tahminleri, piyasa talebi, benimseme oranı, hükümet düzenlemeleri ve teknolojik gelişmeler gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Kripto para birimi yatırımlarının doğası gereği riskli olduğunu ve dikkatle yaklaşılması gerektiğini unutmamak önemlidir.

Nihayetinde, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için geleceğin neler getireceğini yalnızca zaman gösterecek. Araştırmanızı yapmanız ve akıllıca yatırım yapmanız her zaman tavsiye edilir.Tabi ki bu bir yatırım tavsiyesi değildir.

Aylık grafik dışında tüm grafiker yukarı yönelmiş durumda. Tabii yüksek oranda aylık grafiğin etkisi. Haftalık grafik umut ışığı sadece ve işini yapıp 27'lere kadar getirdi. Geçmişte belirlediğim 28377$ ve 29231$ seviyeleri böylece mümkün oldu. Geçenlerde bir yerde 34800$ seviyesinden az bahsettim. Oradı şimdilik en önemli seviye. Adım adım ilerliyoruz. Kısacası 27'lerde değil de 29 ve 30'larda az oyalansa daha iyi olur @Bazinga. 😊

@KriptoLuis 😉

Yatırım tavsiyesi değildir.
Peki belli bir süre 29-30 seviyelerinde mi oyalanacak. Düşünceniz nedir ?

Merhabalar. Bitcoin 34800$ seviyesini gördü. Tam olarak anlattığım rahatlıkta seyretti ve şu işler iyiye gidiyor. Riskler bitmiş sayılmaz. Dikkat etmekte fayda var.

Bu konuya Bitcoin hakkında tüm sorularınızı ve yorumlarınızı hatta analiz fikirlerinizi istediğiniz zaman yazabilirsiniz...

Sizce son durum nedir?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri