Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Uçuşa Mı Hazırlanıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başkası adına cevap vermek zor. Mesela çevremde az çok kazançlarımı görenler abi sana verelim sen bizim adımıza yatırım yap. Giderse gider diyorlar. ben kendi paramla oynarım ama başkasının parasını şuna yatır ya da şuna yatırayım diyemem. elim gitmez. kendi param olunca rahatım. hesap verecek sadece kendim var.

İşin özü denmez hocam şuna yatır diye. Genelde ben bu tip durumlar yuvarlak cevapları tercih ediyorum hem yükseliş hem düşüşüne yönelik. :)
bizede aynı paramızı verelim yönet diyorlar, girilmez abi bu sorumluluk altına.
bende elimden geldiğince zarar etmesinler istiyorum.
aslında @simmge isimli üye bir konu paylaşmıştı düşmeden öğrenilmez diye gerçekten doğru.
yeni giren acemi kullanıcılar ilk başlarda kar edip daha sonra sürekli zarara gidiyor.
sonrada piyasadan korkuyorlar.
neyse bakalım 15 gün var.

bizede aynı paramızı verelim yönet diyorlar, girilmez abi bu sorumluluk altına.
bende elimden geldiğince zarar etmesinler istiyorum.
aslında @simmge isimli üye bir konu paylaşmıştı düşmeden öğrenilmez diye gerçekten doğru.
yeni giren acemi kullanıcılar ilk başlarda kar edip daha sonra sürekli zarara gidiyor.
sonrada piyasadan korkuyorlar.
neyse bakalım 15 gün var.
Acemiyken ilk kar eden kullanıcılar nerede? Ben niye hep zararla başladım acemiyken :) Sanırım ondan soğumadım piyasadan :)

ben çok gördüm abi. :)
Şaka bir yana çok görüyorum çevremde. XRP'den voleyi vurdum diye geldi birisi şu airdrop zamanı yükselişinde. Sonra dava muhabbetine çakılınca apar topar panikle satmış. Birde piyasada 10 dolara kadar haberler dönmeye başlayınca tepeden daha da almıştı. Sonuçta çok ciddi zarar etti. Adamın zor teselli ettik. Birikimi eridi resmen adamın. @sahinadm hocamın tren benzetmesini kullanmıştım hatta ona zamanında da dinlememişti :)

Bu piyasada aşırı hırs adamı yutar. Hayallere kapılmamak lazım. En çok unutulan şey "satmadığın sürece karda ya da zararda değilsin" gerçeği. Hep atlanan bir nokta bence.

İşin en kötüsü ne biliyor musunuz. Parayı yatır dediniz. Adam parasının hepsini yatırdı. Sabah uyandı adam milyoner, inanın sizi hatırlamaz bile. Adam sabah uyandığında ciddi bir zarar gördüğünde direkt arar ve der ki: SENİN YÜZÜNDEN! :D

İşin en kötüsü ne biliyor musunuz. Parayı yatır dediniz. Adam parasının hepsini yatırdı. Sabah uyandı adam milyoner, inanın sizi hatırlamaz bile. Adam sabah uyandığında ciddi bir zarar gördüğünde direkt arar ve der ki: SENİN YÜZÜNDEN! :D
geleneksel hocam kazanırsa allahtan kaybederse kuldan kazanınca kimse kimseyi tanımaz

Yaw hadi onu geçtim. Adam sordu DOT nasıl sence. Güzel proje dedim. Düştü ya haftasonu biraz. Adam arıyor beni, bu niye yükselmedi diye. Ben sadece proje güzel dedim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri