Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Yükselişe Geçti

Bitcoin para yatırımcılarına dikkat 1 haziranda yükselişe geçecek

BİTCOİN NEDEN YÜKSELİŞE GEÇTİ ?

Açıklamalar gelirken Bitcoin fiyatının 15 dakikalık mumda 27.166 dolara kadar yükseldiğini gördük. Yaklaşık 400 dolarlık bu artışın arkasında Fed üyesi Harker tarafından yapılan iyimser açıklamalar yatıyordu. Haziranda yapılacak toplantıda şunları da ekledi ;

“Fed’in faiz artırımlarının işe yaradığına dair umut verici işaretler görüyorum. Enflasyondaki düşüş hayal kırıklığı yaratacak kadar yavaş, enflasyon hala Fed’in hedefinin çok üzerinde. Ek politika sıkılaştırmasına ihtiyaç olup olmayacağını değerlendirmek için verileri yakından izliyorum. ABD Merkez Bankası faiz oranlarını sabit tutabileceği noktaya yakın. 2023’te GSYH büyümesinin %1’in altında kalacağını ve işsizlik oranının %4,4’e yükseleceğini tahmin ediyorum.”
Bitcoin-Neden-Yukseldi-1-Haziran-2023.png

Buda ani artışın tablo le gösterimi

Bu günkü bilgilerim arasında bitcoin'in artışı hakkında bazı önemli uyarılara değindim hepinizi seviyorum GÖRÜŞÜRÜZ <3

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,229
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri